Top 6 trzeciej kolejki. MVP – Sergiusz Modzelewski!


Jeszcze do dziś, mimo rozegrania już 11 kolejek w historii Strefy 6, żaden zawodnik The Naturatu nie trafił do TOP 6. Ale ta tendencja w końcu zaczyna się odwracać!

Sukces ekipy Szymona Baranowskiego był czymś, czego nie można było zaplanować i wciąż z dużym trudem przychodzi nam przyswajanie, że ta drużyna pokonała Show Team. Ale tak właśnie się stało i WSZYSTKIM zawodnikom tego zespołu należą się gratulacje. My w sposób szczególny chcielibyśmy wyróżnić jednego – SERGIUSZA MODZELEWSKIEGO! Serek bronił w niedzielę świetnie, przy okazji bardzo dobrze wyprowadzał też piłkę i to po jego szybkich zagraniach, koledzy z pola mogli przejść do kontrataku. Ten człowiek zapewnił spokój w tyłach swojej ekipy i sam fakt, że puścił tylko jednego gola, jest wielce wymowny. Gratulujemy miana MVP i zapraszamy do wyboru nagrody między dużą pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Ale chociaż Serek to naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie, to jednak sam meczu nie wygra. Dlatego Drużynę Tygodnia uzupełniliśmy o jeszcze pięć nazwisk. Defensywę zabezpieczy przede wszystkim Łukasz Mietlicki, który zaliczył bardzo dobry występ z AutoSzybami. Trochę z konieczności na pozycji obrońcy ustawiliśmy Sebastiana Płócienniczaka – mającego udział przy praktycznie każdym golu Retro przeciwko Orlikowi. Trochę wyżej ustawiliśmy Patricka Kluka – autora bramki na wagę trzech punktów dla The Naturatu, który może rozwiązać problemy tej drużyny w strzelaniu goli. Obok niego znalazł się Michał Wróblewski – jego pierwszy mecz w barwach Green Teamu był średni, ale ten niedzielny naprawdę bardzo solidny. Z kolei na samym szczycie tej piramidy umieściliśmy Pawła Woźniaka. Paweł do swojego dorobku strzeleckiego dołożył w ostatni weekend trzy gole, które w całości stanowiły dobytek bramkowy zespołu Bad Boys w rywalizacji z PrefBudem.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.