Top 6 trzeciej kolejki. MVP – Damian Kossakowski!


Nie ulega wątpliwości, że gdyby chociaż jeden mecz z pięciu ostatnich był na „noże”, to wybór najlepszego zawodnika kolejki byłby łatwiejszy. No ale wszystko obróciło się przeciwko nam 😉

A tak zupełnie poważnie – z wszystkich niedzielnych potyczek najwięcej emocji przyniosła ta między Lema Logistic a Bad Boys. Tutaj długo nie było wiadomo, na czyją stronę przechyli się szala. I wtedy sprawę w swoje nogi wziął właśnie nasz MVP kolejki – DAMIAN KOSSAKOWSKI! To on w krótkim odstępie czasu zanotował kilka ważnych punktów w klasyfikacji kanadyjskiej i pomógł „odjechać” swojej ekipie na bezpieczną odległość. Ten gracz pracował zresztą przez całe spotkanie, był nawet moment gdzie ambicja poniosła bo za bardzo, ale to już szczegóły. Najważniejsze było zwycięstwo zespołu. Damianowi gratulujemy i do niego trafia też nagroda – voucher na dużą pizzę od naszego partnera – Baru u Karolka. W kwestii domówienia szczegółów odbioru prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na FB. Gratulujemy!

Znamy już głównego bohatera naszego artykułu, ale nie zapominamy o pozostałych graczach, którzy uzupełnią skład ligowego Dream Teamu. W bramce klubowy kolega MVP – Oskar Gajewski. Przede wszystkim za kilka ważnych interwencji, gdy wynik ze Złymi Chłopcami był jeszcze na styku. W bloku obronnym mamy Rafała Radomskiego, którego walorów szerzej przedstawiać nie trzeba a po drugiej stronie ustawiliśmy Michała Łapińskiego, za dobry mecz przeciwko Joga Bonito. Na skrzydłach zagrają u nas z kolei Konrad Kanon – nie do zatrzymania dla rywali ze Studio-Car oraz Łukasz Godlewski, który poważnie potraktował mecz z The Naturatem i był tego starcia najlepszym aktorem.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.