Top 6 szóstej kolejki. MVP – Mateusz Muszyński!


Występ jednego z zawodników w ostatnią niedzielę pozbawił nas ewentualnego bólu głowy związanego z wyborem MVP. Słowem – zostaliśmy postawieni pod ścianą 😉

I chyba każdy się mniej więcej domyśla się, o kogo może chodzić. W tej serii była tak naprawdę tylko jedna duża niespodzianka i stało się ona „ciałem” dzięki zawodnikom Joga Bonito. A prym wśród nich wiódł on – MATEUSZ MUSZYŃSKI! Najlepszym podsumowaniem występu Mateusza były słowa jego bramkarza, który po kolejnej bramce swojego kolegi z pola, krzyknął „ejj, jaki on jest zaj****ty” 🙂 To prawda – tego dnia Muszka zaliczył wybitny występ, oczywiście jak na warunki naszej ligi. Brawa dla niego i oprócz splendoru gratulujemy mu także vouchera na największą pizzę od naszego sponsora – Baru u Karolka. Smacznego!

Ale jeden zawodnik meczu nie wygra! Potrzebnych jest jeszcze kilku innych graczy, którzy uzupełnią Drużynę Tygodnia. W tym przypadku zdecydowaliśmy się na taką oto piątkę – w bramce Michał Wytrykus. To nie była kolejka wybitnych występów bramkarskich, dlatego postawiliśmy na solidność golkipera AbyDoPrzodu, który trochę pracy miał i wywiązał się z niej bardzo poprawnie. W defensywie – praktycznie jak co tydzień – gracze którzy nominalnie okupują inne pozycje, no ale jakoś musimy sobie radzić. Mamy tutaj Mateusza Marcinkiewicza, który poużywał sobie przeciwko The Naturatowi oraz Krzyśka Gierę – zawodnika bardzo konkretnego, który gdy tylko pojawia się przy Warszawskiej 41, to zawsze pozostawia po sobie dobre wrażenie. Na prawym skrzydle umieściliśmy natomiast Damiana Łuczyka – dwie bramki i asysta przeciwko Hendymenom wydają się być wystarczającymi argumentami, by gracz Studio Car znalazł swoje nazwisko na grafice. A jako ostatniego prezentujemy Przemka Wycecha – mimo, że w zespole AbyDoPrzodu znajdzie się kilku bardziej bramkostrzelnych zawodników niż on, to jednak właśnie jego trafienia były kluczowe w rywalizacji przeciwko Lema Logisitic.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.