Top 6 szóstej kolejki. MVP – Mateusz Muszyński!


Tradycji musiało stać się zadość! Kolejny raz najbardziej efektowny, indywidualny występ odnotowaliśmy w starciu z udziałem PrefBudu. Ale niestety po raz kolejny – nie chodziło o żadnego z zawodników z Tulewa.

To pierwszy przypadek w historii Strefy 6, by ten sam gracz po raz drugi zgarnął naszą nagrodę. I co ciekawe – za pierwszym razem również miało to miejsce w szóstej kolejce, tyle że sezonu letniego. A chodzi oczywiście o MATEUSZA MUSZYŃSKIEGO, który znowu zaliczył wybitny występ i rozstrzelał drużynę Rafała Kowalczyka. Sześć goli na osiem możliwych, gdzie przecież obrona PrefBudu to nie jest pierwsza-lepsza defensywa, to naprawdę fenomenalny wynik. Słowa uznania dla popularnego Muszki, który może sobie wybrać nagrodę między pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT. Gratulujemy!

A żeby Mateusz nie czuł się osamotniony w Drużynie Tygodnia, to oczywiście dobraliśmy mu wartościowych kompanów. W bramce mamy Darka Żaboklickiego – tylko jeden stracony gol przeciwko Show Team, a jednak trochę strzałów na jego bramkę było. Potem mamy jego kolegę z zespołu – Mateusza Woźniaka, który bardzo porządnie trzymał w ryzach defensywę Złych Chłopców, a zdobył też bramkę. Po lewej stronie bloku obronnego ustawiliśmy Łukasza Kowalskiego. To drugie z rzędu wyróżnienie dla tego gracza, ale nie było wyjścia – dobra gra, okraszona bardzo ważnym golem na 2:1 (w osłabieniu) przeciwko Retro. Na prawej flance pomocy mamy z kolei Bartka Bajkowskiego – po raz kolejny znakomita gra i mnóstwo punktów w kanadyjce, a całość uzupełni Krzysiek Smolik z HandyMan, który znacznie ubogacił swój dorobek w rywalizacji z The Naturatem.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.