Top 6 siódmej kolejki. MVP – Mateusz Karpiński!


Jeszcze ani razu najlepszym zawodnikiem poszczególnej kolejki nie był bramkarz. Ale właśnie teraz nadarzyła się ku temu idealna okazja.

Dalecy jesteśmy od tego, by stwierdzić, że wybrany przez nas zawodnik był jedynym i absolutnym bohaterem hitowego spotkania z niedzieli. Przy wyniku 8:0 zabrzmiałoby to śmieszne. Trzeba oddać ekipie Retro, że cały zespół zagrał bardzo dobrze, natomiast dużo takiej pozytywnej energii dał swoim kolegom z pola właśnie golkiper ekipy Łukasza Kowalskiego. W pierwszej połowie obronił sporo strzałów, w drugiej wybronił rzut karny i fakt, że nie stracił ani jednego gola przeciwko tak mocnemu zespołowi jak AbyDoPrzodu, spowodował, że to właśnie MATEUSZ KARPIŃSKI został przez nas wygrany najlepszym graczem siódmej kolejki! Szczerze mu gratulujemy i zapraszamy po odbiór vouchera na największą pizzę od naszego sponsora – Baru u Karolka. Smacznego!

A kto jeszcze wyróżnił się swoją postawą na tyle, by znaleźć uznanie w naszych oczach? W obronie postawiliśmy na Sebastiana Sasina i Patryka Cackowskiego. Pierwszy notował kluczowe bramki i asysty w spotkaniu przeciwko Lemie, a drugi zaliczył bardzo solidny występ przeciwko The Naturatowi. Z pomocników największe wrażenie wywarli na nas gracze, któych szerzej przedstawiać nie trzeba – Jacek Markowski oraz Łukasz Godlewski. Natomiast jako „żądło” zagra w naszym Dream Teamie Konrad Kanon – kat AbyDoPrzodu z niedzielnego spotkania na szczycie.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.