Top 6 pierwszej kolejki: Piotr Bielecki i Tomek Freyberg!


Kilka dni temu informowaliśmy, że nowym sponsorem nagród dla MVP będzie restauracja Bambus. A skoro tak to pora Wam napisać, do kogo trafi pierwsza z nich!

Ale zanim przejdziemy do meritum, jak zwykle chcielibyśmy przypomnieć, by NIE TRAKTOWAĆ naszych wyborów śmiertelnie poważnie. Chcemy nagrody dzielić równo, chcemy by każda ekipa czuła się doceniona i tak też kombinujemy, aby wszyscy byli zadowoleni (chociaż nie zawsze się da). Poza tym nie czujemy się wielkimi piłkarskimi ekspertami, dlatego nasza analiza nie zawsze musi być zbieżna z Waszą. Ale wiadomo – organizator zawsze ma rację nawet wtedy, gdy jej nie ma 😉 Ok, to teraz do meritum!

W pierwszej lidze postanowiliśmy, że największe słowa uznania trafią do nowego gracza w rozgrywkach. Jego obecność w zespole miała stanowić odpowiedź na odejście Łukasza Kowalskiego i Michała Wróblewski. I trzeba przyznać, że PIOTR BIELECKI świetnie poradził sobie z tym zadaniem! Bardzo dobry mecz w wykonaniu tego gracza, a gdyby udało mu się zdobyć bramkę po fenomenalnym lobie z własnej połowy, to byłby to absolutny creme de la creme. Ale i tak wielkie brawa za występ i miano premierowego MVP najwyższej klasy rozgrywkowej w Strefie 6.

A kto poza Piotrkiem znalazł się w Drużynie Tygodnia? Z bramkarzem mieliśmy problem, ale zaledwie jeden stracony gol przez Kamila Portachę ostatecznie nas przekonał. W obronie postawiliśmy na dwóch uczestników starcia HandyMan – Copa. Maciek Sadocha ciągnął wózek w ekipie Krzyśka Smolika, z kolei Michał Łapiński do momentu kontuzji, był naszym zdaniem najlepszym zawodnikiem całego spotkania. Po prawej stronie pomocy mamy Kryspina Kisiela, bardzo aktywnego gracza, który mocno dał się we znaki defensorom Bad Boys. Z kolei w ataku znalazł się Łukasz Godlewski, który świetnie wywiązał się ze swoich zadań na rzecz Al-Maru przeciwko AutoSzybom.

Teraz przejdźmy do drugiej ligi. Tutaj świetne wrażenie zrobili nas reprezentanci Black Dragons. Szczerze? Cały podstawowy skład tej ekipy spokojnie mógłby się znaleźć w naszym zestawieniu. Ostatecznie uznaliśmy, że najwięcej zamieszania w szeregach obronnych rywala wprowadzał TOMEK FREYBERG. Bardzo dynamiczny gracz, ze świetnym uderzeniem i niejeden bramkarz będzie miał w tym sezonie okazję, by poznać jego umiejętności. Gratulujemy!

Ale na słowa uznania zasługuje nie tylko Tomek – choćby w bramce ustawiliśmy jego drużynowego kolegę – Mateusza Przybińskiego. Co prawda zawalił on przy pierwszym golu dla ShowTeam, ale potem grał już bardzo pewnie. Za linię obrony będą z kolei odpowiedzialni: Michał Sawicki (solidny występ przeciwko Box Gardzie) oraz Adam Stromecki – bardzo dobra gra w rywalizacji z AKS Elektro. W Dream Teamie nie mogło również zabraknąć Damiana Kossakowskiego, motoru napędowego Lemy, z kolei naszym jedynym napastnikiem będzie Daniel Jaros, bez którego konto bramkowe Box Gardy pozostałoby chyba nieotwarte…

Wszystkim wyżej wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Jeśli chodzi o nagrody, to przypomnijmy – zawodnik z pierwszej ligi ma do wyboru: albo zestaw dla dwóch osób w Bambusie (Radzymin, Kobyłka, Ząbki – dowolna lokalizacja) albo duża pizza od Wakacje na Południu (Wołomin). To co zostanie trafia do MVP drugiej ligi.

A na nasze kolejne zestawienie zapraszamy za dwa tygodnie!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.