Top 6 pierwszej kolejki. MVP – Czarek Murawski!


Przypominamy sobie, że w poprzednim sezonie długo czekaliśmy, by miano MVP wręczyć bramkarzowi. Teraz ten moment nastał już po premierowej kolejce.

I chyba wszyscy wiedzą już nawet o kogo chodzi. Mimo, że ten golkiper puścił w niedzielę sześć goli, to spokojnie mogło ich być trzy razy tyle. Liczba jego dobrych interwencji była niesamowita, podobnie jak same robinsonady. Nie przedłużajmy – najlepszym zawodnikiem pierwszej kolejki drugiej edycji został CZAREK MURAWSKI! Gratulujemy świetnego występu, który – co najważniejsze – pomógł drużynie zdobyć arcyważne trzy punkty. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór vouchera na największą pizzę od naszego sponsora – Baru u Karolka. Smacznego!

A poza Czarkiem miejsce w Drużynie Kolejki znalazło się również dla takiej oto piątki. W defensywie mamy Sebastiana Sasina i Krzyśka Zabrzeckiego. Ten pierwszy wprowadził niezbędny spokój w poczynania HandyMan a drugi robił co tylko chciał z obroną The Naturatu. W pomocy postawiliśmy na Radka Wiśniewskiego (niezwykle dynamiczny gracz, z dużym ciągiem na bramkę) oraz Bartka Bajkowskiego, który szybko dał do zrozumienia, że będzie się liczyć w większości klasyfikacji indywidualnych. Linię ataku uzupełniliśmy natomiast Rafałem Kudrzyckim, który miał udział przy wszystkich golach zdobytych w weekend przez Green Team.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.