Top 6 piątej kolejki. MVP – Sebastian Sasin!


Zauważyliśmy pewną prawidłowość, że często nasze nagrody trafiają do zawodników z drużyn, które pokonały PrefBud. I teraz było podobnie.

Zespołem, który w niedzielę uporał się z ekipą Rafała Kowalczyka był HandyMan. Kamil Dybek i spółka potwierdzili, że w tej edycji interesuje ich tylko czołowa czwórka i konsekwentnie zmierzają w tym kierunku. Ale nie byłoby tych dobrych wyników gdyby nie SEBASTIAN SASIN! Ile on znaczy dla Hendymenów, pokazało starcie z Green Teamem, gdzie jego nieobecność spowodowała, że zespół nie miał zupełnie pomysłu jak rozgrywać piłkę. Jego powrót od razu ożywił poczynania drużyny i miał duży wpływ na zwycięstwo nad trudnym przeciwnikiem. Sebastianowi gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Dla naszego MVP to nie jest pierwszy udział w Drużynie Tygodnia. Podobnie zresztą jak dla kilku innych zawodników, którzy znaleźli się na naszej grafice. Po raz drugi z rzędu w Top 6 znalazł się choćby Patryk Stankowski – jako pierwszy golkiper w tej edycji nie stracił gola w meczu ligowym, co zasługiwało na umieszczenie go między słupkami. W obronie mamy Łukasza Kowalskiego, który świetnie zadebiutował w barwach Green Teamu i nie dość, że dobrze grał w obronie, to jeszcze zanotował trafienie na wagę trzech punktów. Potem mamy Krzyśka Zycha z AutoSzyb, najlepszego zawodnika spotkania z The Naturatem. Obok niego ustawiliśmy Pawła Cackowskiego z Retro (długo zastanawialiśmy się nad Damianem Nowaczukiem, ale kilka strzałów w aut zrobiło swoje;), a w ataku daliśmy Daniela Woźniaka, który zluzował na tej pozycji swojego brata Pawła.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.