Top 6 piątej kolejki. MVP – Piotrek Stańczak!


W czwartek rano zaczyna się nasza dogłębna analiza występów z poprzedniego weekendu. I nie inaczej było dzisiejszego przedpołudnia.

Przed tygodniem pewnie sporo osób było zdziwionych, że w Drużynie Tygodnia znalazło się dwóch zawodników Bad Boys. No ale teraz ta ekipa ponownie nie pozostawiła nam wyboru i znowu zdecydowaliśmy się na podobny wariant. I ostatecznie uznaliśmy, że to właśnie do jednego z reprezentantów Złych Chłopców trafi nasza nagroda. A chodzi o PIOTRKA STAŃCZAKA! Gdyby określić go w dwóch słowach, byłoby: to człowiek – skała. Z nim Bad Boys zyskują niesamowitą pewność siebie, a napastnicy rywala wręcz odwrotnie. Brawa dla Piotrka za ostatni występ i zapraszamy po szczegóły odbioru nagrody, czyli największej pizzy od naszego sponsora – Baru u Karolka. Gratulujemy!

Wielki udział w niespodziewanym zwycięstwie ekipy z Ostrówka nad Beer Team miał również Darek Żaboklicki. Siedem dni temu między słupkami ustawiliśmy go trochę z konieczności – teraz nie było nawet cienia wątpliwości, że to jemu należy się miano bramkarza kolejki. A kto poza tym duetem znalazł się Dream Teamie? Eksperymentalnie miano drugiego defensora przyznaliśmy Patrykowi Skrajnemu – ale to uniwersalny gracz i gdyby zaszła potrzeba, na pewno by się na tej pozycji sprawdził. W pomocy postawiliśmy z kolei na młodość – po lewej stronie MVP spotkania Joga Bonito kontra The Naturat – Mateusz Muszyński, a po prawej trochę inny typ zawodnika, lecz równie przebojowy Przemek Gronek. A jak pewnie zauważyliście już na grafice, najbardziej wysuniętym zawodnikiem naszego TOP 6 będzie Michał Krajewski z Magnatta.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.