Top 6 ósmej kolejki. MVP – Mateusz Woźniak!


Z racji przyspieszonej końcówki sezonu, dopiero dziś uhonorujemy najlepszych aktorów ósmej serii spotkań. A jest za co, bo to była chyba jedna z najciekawszych kolejek w całej edycji.

Mecze rozegrane 11 listopada charakteryzowały się bardzo wyrównanym przebiegiem. Dwa z nich skończyły się różnicą tylko jednej bramki, chociaż w spotkaniu z udziałem naszego MVP, ten dystans był większy. A chodzi nam o mecz między Bad Boys a AutoSzybami, gdzie fenomenalny występ zanotował MATEUSZ WOŹNIAK! W defensywie niesamowicie skuteczny, pewny, zdecydowany, a do tego autor aż trzech goli dla swojej ekipy! Adam Baran jeszcze długo był pod wrażeniem występu tego zawodnika i nawet na transmisjach z Nocnej Ligi o nim wspominał. To nie może być przypadek 😉 Mateuszowi serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT. Brawo!

Ale nie tylko „Zły chłopiec” z Ostrówka zasłużył na to, by pochwalić go za środowe wyczyny. Wielu innych graczy również rozegrało dobre zawody – kto konkretnie? Najlepszym bramkarzem ósmej kolejki wybraliśmy Serka Modzelewskiego – gdyby nie jego interwencje, to Joga wygrałaby z The Naturatem duuużo wyżej aniżeli jednym golem. Po prawej stronie defensywy debiut w Drużynie Tygodnia zanotował Łukasz Kokosza – to zasługa świetnej gry przeciwko Show Teamowi. W pomocy ustawiliśmy dwóch graczy o żelaznej kondycji – Daniela Więcka oraz Michała Maciejczuka. Zwłaszcza ten drugi pokazuje w ostatnich tygodniach niesamowitą formę i możemy zdradzić, że w kolejnym notowaniu też go nie zabraknie. Z kolei atak obsadziliśmy Wiktorem Wiśniewskim. Przeciwko Retro dwa gole, dwie asysty i jak zwykle – mnóstwo zdrowia zostawionego na placu boju. A takie rzeczy cenimy szczególnie.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienia zapraszamy na dniach.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.