Top 6 ósmej kolejki. MVP – Darek Waś!


Los trochę z nas zakpił. Tydzień temu nagrodę przyznaliśmy bowiem bramkarzowi, dając do zrozumienia, że są oni rzadko na piedestale. I kto wie, czy tamtych słów nie wziął do siebie golkiper Copy FC.

Nie od dziś wiadomo, że bramkarz liderów rozgrywek to świetny fachowiec. Czasami można go nawet pomylić ze specjalistą od malowania, bo jego dresy zwykle umorusane są farbą i nie tylko. Ale jak już wchodzi między słupki, to rzadko zawodzi. DAREK WAŚ! Tak, to dokładnie on był bohaterem hitowego spotkania między Copą FC a Beer Teamem, broniąc rzut karny przy stanie 1:0, a następnie wygrywając sytuację sam na sam z Łukaszem Kowalskim na minuty przed końcem. Miał też kilka innych pewnych interwencji, dlatego nie mieliśmy wyjścia 😉 Gratulujemy mu świetnego występu, życzymy podobnego w najbliższą niedzielę i zapraszamy po odbiór vouchera na największą pizzę od naszego sponsora – Baru u Karolka. Smacznego!

Dobrą formą w ostatnią niedzielę wykazali się też inni gracze. Którzy konkretnie? W obronie mamy Sebastiana Sasina (kolejny świetny występ tego zawodnika) oraz Sebastiana Turowskiego. Gracz Magnatta miał dwa kluczowe zagrania przeciwko AbyDoPrzodu, bo to on wywalczył rzut karny, a potem zdobył gola na wagę punktu dla swojego zespołu. W pomocy ustawiliśmy Daniela Kanię (trzy asysty w rywalizacji z Magnattem) oraz Przemka Chmiela, który do trzech punktów w klasyfikacji kanadyjskiej dołożył bardzo aktywną grę. A jeśli chodzi o atak, to pozycję klasycznej „dziewiątki” zajmie Rafał Kudrzycki – absolutny bohater potyczki Studio Car z Jogą Bonito.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. A na ostatnie zestawienie zapraszamy za tydzień.

  • UWAGA! Przyznajemy sobie prawo kosmetycznych zmian w TOP 6 za 8.kolejkę, przy założeniu rozegrania spotkania HandyMan – Lema Logistic.

Dodaj komentarz