Top 6 dziewiątej kolejki. MVP – Michał Maciejczuk!


Na niedzielny wieczór zostawiliśmy sobie artykuł, traktujący o najlepszych zawodnikach ostatniej kolejki. Aczkolwiek wyboru dokonaliśmy znacznie wcześniej.

Zwykle jest tak, że staramy się wybierać najbardziej wartościowych zawodników z meczów, gdzie doszło do jakiejś niespodzianki, albo spotkały się dwa zespoły na równym poziomie. Teraz jest trochę inaczej, ale też zawodnika którego imię i nazwiska za chwilę przeczytacie, mieliśmy uhonorować już wcześniej. Trafiło się jednak tak, że w poprzedniej serii mogliśmy nagrodzić kogoś z Bad Boys, a ponieważ nikt od Złych Chłopców nagrody w tej rundzie jeszcze nie otrzymał, to skorzystaliśmy z okazji. Mieliśmy więc tylko nadzieję, że nasz pierwotny wybór zagra dobre spotkanie w ostatniej serii i to otworzy nam furtkę, by w końcu go uhonorować. A chodziło oczywiście o MICHAŁA MACIEJCZUKA! Ten gracz rozegrał wybitne zawody już przeciwko HandyManom, ale z The Naturatem także potwierdził dobrą formę, więc to właśnie do niego trafia miano MVP finałowej serii Strefy 6! Michałowi serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT. Brawo!

To jednak nie wszystko, co mamy Wam do przekazania. Bo trzeba też kilka dobrych słów napisać o innych uczestnikach Drużyny Tygodnia. Między słupkami zagościł Daniel Laskowski. Mecz z Bad Boys nie był dla niego łatwy, bo po tym, jak puścił kilka pechowych goli z Orlikiem, presja ciążyła na nim spora. Ale widać, że to zawodnik mocny psychicznie i świetnie sobie z nią poradził. W obronie mamy też innego przedstawiciela HandyMan, czyli Łukasza Mietlickiego – z nim cały zespół gra dużo lepiej i gdyby nie głupie wykartkowanie przed spotkaniem z Orlikiem, to kto wie, na którym miejscu byliby dziś Krzysiek Smolik i spółka. Linię pomocy zapełniliśmy niezwykle skutecznym w niedzielę Adrianem Bieleckim oraz Damianem Matuszewskim, który pomógł PrefBudowi pokonać urzędujących mistrzów. Natomiast na samym szczycie naszej taktyki znalazł się Krzysiek Zych, czyli nowokoronowany król strzelców Strefy 6.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na koniec chcielibyśmy podziękować sponsorom nagród dla naszych zawodników, a na kolejne zestawienie zapraszamy już w nowym sezonie 😉

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.