Top 6 dziewiątej kolejki. MVP – Daniel Kania!


Ostatnio na Facebooku trochę Was naprowadziliśmy, do kogo trafi nasza nagroda. I co ważne – wszyscy się z nami zgodziliście.

Ekipa AbyDoPrzodu miała w tym sezonie tylko kilka spotkań, gdzie musiała się naprawdę wysilić. W związku z tym jeszcze żaden jej przedstawiciel nie zgarnął miana MVP – aż do dziś! Nie było możliwości, byśmy nie przyznali tytułu najbardziej wartościowego gracza komuś spoza meczu o złoto a w nim najbardziej podobał się DANIEL KANIA! Niezwykle pracowity zawodnik, z żelazną kondycją, a do tego dał swojej ekipie prowadzenie w tym spotkaniu, po świetnym wejściu w pole karne i idealnym dołożeniu stopy. Gratulujemy Danielowi doskonałego występu i oprócz gwiazdki dokładamy voucher na największą pizzę od naszego sponsora – Baru u Karolka. Smacznego!

A inni gracze, którym należy się dobre słowo za niedzielną formę, to… W bramce Darek Waś. Nie miał on dużo roboty przeciwko AbyDoPrzodu, ale jak zwykle zaliczył jedną interwencję światowej klasy, a ponieważ w innych meczach nikt z tej pozycji nas nie przekonał (albo mecze do jednej bramki albo jeszcze mniej pracy), to postawiliśmy właśnie na golkipera Copy. Dalej mamy Adama Królika, który nie tylko nie dał pograć napastnikom Bad Boys, ale też zaliczył dwie asysty. Obok niego ustawiliśmy Adriana Rozbickiego, który bardzo korzystnie zaprezentował się w rywalizacji z The Naturatem. Na prawej flance znalazło się miejsce dla Marka Niedzieskiego – to właśnie jego postawa dała impuls Lemie, która wyszła ze stanu 0:3 i ograła Studio-Car. I zostało nam jeszcze jedno miejsce do obsadzenia a zajmie je Konrad Kanon. Napastnik Beer Teamu załadował czwórpaka bramkarzowi Jogi Bonito i jak zwykle był nieuchwytny dla defensorów ekipy przeciwnej.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Przed nami już tylko jedno notowanie – Drużyny Sezonu. Przedstawimy je w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.