TOP 6 drugiej kolejki. MVP – Paweł Woźniak!


Mimo piekielnych upałów, jakie doświadczyły wszystkich nas w niedzielę, wielu zawodników pokazało w ostatni weekend, że żadne warunki nie są im straszne.

Nie będziemy owijać w bawełnę i przechodzimy od razu do sedna. Było dla nas jasne, że MVP drugiej kolejki należy się któremuś z przedstawicieli Bad Boys. Ten zespół dokonał niesamowitego wyczynu, bo przegrywać 0:3 do przerwy, a potem 2:4 i mimo to zgarnąć całą pulę – to duża sztuka. Ojcami sukcesu byli wszyscy, ale my zdecydowaliśmy się, że wyróżnienie najbardziej należy się PAWŁOWI WOŹNIAKOWI! Przemawia za nim przede wszystkim klasyczny hat-trick oraz to, że to właśnie trzeci gol jaki zdobył tego dnia, zapewnił drużynie z Ostrówka zwycięstwo. BRAWO! Paweł zgarnia też naszą nagrodę – voucher na dużą pizzę od naszego partnera – Baru u Karolka, który mieści się na tej samej ulicy, co nasze boisko. W kwestii domówienia szczegółów odbioru nagrody prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na FB.

Zawodnika kolejki już znamy – a kto będzie mu towarzyszył w Drużynie Tygodnia? Zwłaszcza między słupkami mieliśmy zagadkę, bo wielu bramkarzy zasługiwało na obecność na grafice, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Kamila Portachę. Popularny „Jaszyn” oprócz wielu świetnych interwencji po strzałach z akcji, obronił też rzut karny wykonywany przez Marcina Błędowskiego. W obronie postawiliśmy na Piotrka Krzemińskiego, a więc kolejnego przedstawiciela Studio Car. Stoczył on bardzo wiele fizycznych pojedynków z napastnikami Magnatta, świetnie wyłączył z gry Michała Krajewskiego i na swoje miejsce w TOP 6 po prostu zapracował. Obok niego – trochę z konieczności jeśli chodzi o pozycję – ustawiliśmy Jacka Markowskiego. Tutaj tłumaczyć nie ma czego – udział przy każdej bramce swojego zespołu przeciwko Beer Team. W pomocy mamy z kolei Konrada Kupca, który okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem meczu AbyDoPrzodu – Joga Bonito, a najwyżej wysuniętym graczem naszego Dream Teamu uczyniliśmy Damiana Kossakowskiego. Jego debiut w barwach Lema Logistic wypadł bardzo okazale – zdobył on bowiem ponad połowę strzeleckiego dorobku swojego zespołu.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.