Top 6 drugiej kolejki. MVP – Karol Malinowski!


Czasami o możliwościach danego zawodnika pokazuje nie tyle jego występ, co jego brak podczas konkretnego spotkania. I takim też tropem poszliśmy, wybierając MVP ostatniej niedzieli.

Nie będzie żadnym zaskoczeniem, że najlepszego gracza poprzedniego weekendu wyselekcjonowaliśmy z ekipy Orlika Zabrodzie. Nikt na chłopaków nie stawiał, a oni postawili się (i to skutecznie!) PrefBudowi. Wszyscy gracze Orlika zagrali na dobrym poziomie, bo bez tego nie mogłoby być mowy o sukcesie. My postanowiliśmy wyróżnić szczególnie jednego z nich – KAROLA MALINOWSKIEGO! Zbyszek Pawlak to właśnie jego nieobecnością tłumaczył porażkę z Show Teamem i o ile wtedy traktowaliśmy to z przymrużeniem oka (nie znając tego gracza), to teraz wiemy o co mu chodziło. Karol zabezpieczył obronę, a w dodatku wyprowadzał szybkie, indywidualne rajdy i miał udział przynajmniej przy dwóch golach. Zresztą – kto widział ten mecz to wie. Karolowi gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między dużą pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Ale słowa uznania należą się nie tylko wspomnianemu wyżej graczowi. Dobrze zagrali też inni. Kto konkretnie? W bramce postawiliśmy Marcina Chmiela. Decyzja odważna, bo Marcin zagrał tylko 25 minut (pierwszą odsłonę bronił Krystian Falbowski, który też zrobił co do niego należało), ale miał trudne zadanie w drugiej połowie, nie popełnił żadnego błędu i uznaliśmy, że odpowiednio zabezpieczy naszą świątynię. Trzeba też jasno powiedzieć, że nie była to kolejka bramkarzy i wybór był naprawdę trudny. Dalej mamy Adriana Bieleckiego z Show Team, u którego podoba nam się przede wszystkim gra dla drużyny, co widać w jego statystykach. W pomocy ustawiliśmy dwóch „młodych, gniewnych” – dobrze już znanego Bartka Bajkowskiego oraz Pawła Woźniaka, który rozstrzelał w niedzielę The Naturat. A najbardziej wysunięty zawodnik naszego dzisiejszego Dream Teamu to Mateusz Muszyński – „Muszce” do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstwa nad HandyMan, ale on w tej potyczce i tak swoje zrobił.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz