Top 6 czwartej kolejki. MVP – Rafał Kudrzycki!


Ostatnio po nagrodę sięgali bramkarze i jeden obrońca. W dzisiejszym notowaniu do łask wracają jednak napastnicy.

W niedzielę miano ekipy niepokonanej stracił HandyMan. I nawet jeśli zakładaliśmy, że w końcu to nastąpi, to jednak szanse, że marsz rywali powstrzyma Green Team wcale nie było takie pewne. No ale „Zieloni” zagrali bardzo dobre zawody i zasłużenie zgarnęli całą pulę. Cały zespół zagrał naprawdę na niezłym poziomie, ale my chcielibyśmy wyróżnić przede wszystkim RAFAŁA KUDRZYCKIEGO! Bez niego byłoby ciężko o punkty, bo to gracz nieustępliwy, trudny do powstrzymania, z żelaznymi płucami, który wykonuje kawał roboty dla swojego zespołu. Podobnie było w ostatni weekend, aczkolwiek nie jest przypadkiem, że to właśnie ten zawodnik jest najczęściej wskazywany jako MVP swojego zespołu. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między dużą pizzą w Wakacje na Południu albo workiem Hummel od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Ok – skoro już wiemy, kto zatroszczy się o bramki w naszej Drużynie Tygodnia, to pora przedstawić resztę uczestników TOP 6 za czwartą serię. Golkiperem będzie Patryk Stankowski – tak jak pisaliśmy w relacji, mimo że wszedł w trudnym momencie, to nie popełnił żadnego błędu, co miał obronić to obronił, dobrze też rozgrywał piłkę i stąd jego obecność. Dalej mamy Kubę Stryjka, które wspólnie z kolegami dobrze zastąpił w defensywie Piotrka Stańczaka i jednocześnie zaliczył gola i dwie asysty. Obok niego postawiliśmy Damiana Matuszewskiego, który w znaczącym stopniu odmienił grę PrefBudu. Na prawym skrzydle ustawiliśmy z kolei Krzyśka Zycha z AutoSzyb, natomiast w ataku mamy Mateusza Muszyńskiego, który wydatnie przyczynił się do triumfu Jogi nad Orlikiem Zabrodzie.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.