Top 6 czwartej kolejki. MVP – Paweł Cackowski!Zagwozdka – całkiem niedawno się zorientowaliśmy, że właśnie tak pisze się to trudne słowo. A idealnie pasuje ono do problemu, jaki mieliśmy po ostatniej kolejce.

Wiele niedzielnych potyczek oglądało się z przyjemnością. Ta seria niemal w niczym nie przypominała poprzedniej, gdzie już po kilkunastu minutach wiedzieliśmy, dokąd pojadą trzy punkty. Pewnym zaskoczeniem jest fakt, iż po raz pierwszy w sezonie całej puli nie zgarnęła Lema Logistic. Stało się tak za sprawą bardzo dobrego występu Beer Team, gdzie wszyscy zawodnicy zagrali na dobrym poziomie i dołożyli cegiełkę do sukcesu. Kto największą? Można się spierać, natomiast my uznaliśmy że najlepszym graczem tamtego spotkania, a przy okazji całej kolejki był PAWEŁ CACKOWSKI! Statystyki mówią same za siebie – cztery gole i dwie asysty! Jest to zresztą konsekwencja równej formy, jaką ten gracz prezentuje od początku sezonu. Gratulujemy i zapraszamy po szczegóły odbioru nagrody, czyli największej pizzy od naszego sponsora – Baru u Karolka.

A swoje miejsce w Alei Gwiazd za ostatnią niedzielę znaleźli również – w bramce Darek Żaboklicki. Poszliśmy trochę na łatwiznę i golkipera kolejki wybraliśmy pod kątem najmniejszej liczby straconych bramek. Darek nie miał może wiele pracy, ale ze swoich obowiązków wywiązał się jak trzeba. Dalej mamy Bartka Kielaka, który bardzo fajnie zaprezentował się przeciwko Magnattowi a obok niego postawiliśmy Sebastiana Laskowskiego – gdyby nie on, to dziś Handyman lizałby pewnie rany po porażce z Joga Bonito. Po lewej stronie pomocy zdecydowaliśmy się za to na Andrzeja Sulewskiego, który przeżywa nie wiadomo już którą młodość, a w ataku mamy autora rekordowej liczby bramek w jednym meczu (16!) Konrada Kupca. Nie przepadamy za wybieraniem zawodników do Top 6 z tak jednostronnych meczów jak ten między AbyDoPrzodu a The Naturatem, lecz obok takiego występu nie mogliśmy przejść obojętnie.

Wszystkim wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Na kolejne zestawienie zapraszamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.