MVP 3.kolejki – Piotr Jaros i Radek Wiśniewski


Wróciliśmy z urlopu i jeszcze przed świetnie zapowiadającym się półfinałem Ligi Mistrzów (Real – Man City), chcielibyśmy przyznać nagrody za ostatnią, rozegraną kolejkę.

Musimy przyznać, że decyzja nie była prosta, bo jak wielokrotnie podkreślaliśmy, mnóstwo spotkań rozegranych pod koniec kwietnia charakteryzowało się jednostronnością. A my lubimy honorować zawodników z meczów wyrównanych. W 1.lidze niezłe zawody obejrzeliśmy w wykonaniu Lemy i Al-Maj Car i to tutaj poszukaliśmy MVP. Ostatecznie nasz wzrok skierował się ku zdobywcy dwóch kapitalnych bramek w tym meczu, jedna po fantastycznym lobie, a druga po technicznym rozwiązaniu. O kogo chodzi? O PIOTRKA JAROSA! Napastnikowi drużyny z Marek gratulujemy i życzymy, by jak najczęściej wpadał na mecze do Woli Rasztowskiej, bo nie tylko pomaga swojej ekipie, ale jak widać – ubarwia spotkania genialnymi trafieniami.

A kto poza Piotrkiem zaszczycił Drużynę Tygodnia w 1.lidze? W bramce mamy klubowego kolegę naszego MVP, czyli Darka Wasia. Darek jak zwykle zagrał na swoim dobrym poziomie i przysłużył się drużynie w kontekście ważnego zwycięstwa nad Logistycznymi. Dobre wrażenie zrobiła również na nas gra Patryka Grelocha z Al-Maru, który fajnie podłączał się do ofensywnych akcji zespołu i potrafił je kończyć. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi także Łukasz Flak – to było kolejne dobre 50 minut w jego wykonaniu, tym razem przeciwko Black Dragons. A chociaż wspomniane Czarne Smoki swój mecz w niedzielę przegrały, to do swojej postawy nie powinien mieć zastrzeżeń Tomek Freyberg – to on poderwał ekipę do ataku i niewiele zabrakło, by to wystarczyło do zdobycia punktów. Natomiast na samej szpicy ustawiliśmy Damiana Matuszewskiego. Ten gracz powoli się rozkręca i coś nam się wydaje, że na najważniejsze potyczki znów będzie przygotowany na 120%.

Zdecydowanie mniej rozterek mieliśmy w 2.lidze. Tutaj hasło „najbardziej wartościowy zawodnik” od razy skojarzyło nam się z RADKIEM WIŚNIEWSKIM! Ten gość jest w bardzo dobrej formie od początku sezonu i przeciwko Retro także zaprezentował się świetnie. Mały minus stawiamy przy jego konsekwentnej odmowie podejścia do wywiadu, ale liczymy, że kiedyś ten upór uda nam się złamać 🙂 Oprócz tego nie mamy do niego zastrzeżeń i gratulujemy dobrej formy!

A teraz pora przyjrzeć się pozostałym zawodnikom z drugoligowego Dream Teamu. Między słupkami znalazł się Marcin Marciniak. Wiemy, że jego ekipa przegrała swój mecz i to wysoko, ale Marcin dokonywał prawdziwych cudów w bramce i zasłużył na to, by znaleźć się na grafice. Innym zawodnikiem który nie mógł się cieszyć z punktów, ale mógł spojrzeć w lustro po ostatnim gwizdku był Michał Chaciński. Honorujemy go przede wszystkim za niesamowitego gola zdobytego w konfrontacji z Bad Boys. A obok niego ustawiliśmy Patryka Stankowskiego. Popularny „Hajper” gdy tylko przyjeżdża na spotkanie, to zawsze daje swojej drużynie coś pozytywnego. Bardzo fajny występ ma na swoim koncie również Adam Wypyski. 2 gole (obydwa pięknej urody), 2 asysty – to chyba wystarczająca rekomendacja. Z kolei w ataku mamy zdecydowanie najmłodszego w tym gronie Krzyśka Stańczaka. Dla Krzyśka starcie z Jogą było debiutem w rozgrywkach ligowych Strefy 6 i został on okraszony dwoma golami i dwiema asystami – brawo!

Wszystkim wyżej wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Jeśli chodzi o nagrody, to dla MVP 1 i 2.ligi mamy dwa podwójne zaproszenia na finał Ligi Mistrzów w kinie Helios w Wołominie! Przekażemy je podczas 4.kolejki.

A kolejne notowanie za tydzień!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.