MVP 3.kolejki – Bartek Bajkowski i Maciek Sadocha


W tej serii do naszej Drużyny Tygodnia trafiło wielu zawodników z drużyn, które do tej pory miały w TOP6 raczej niewielu przedstawicieli. I tyczy się to przede wszystkim 2.ligi.

A kogo uznaliśmy za MVP 1.ligi? Tutaj decyzja została podjęta w mgnieniu oka i to nie tylko dlatego, że tylko jeden mecz był w niedzielę w miarę wyrównany. Ale jeśli ktoś zdobywa trzy gole w kilka minut, dorzuca dwie asysty i stanowi główny argument odwrócenia losów spotkania, to sprawa jest banalnie prosta. BARTEK BAJKOWSKI najlepszym zawodnikiem 3.kolejki 1.ligi – gratulujemy!

A co ciekawe – Bartek to nie jedyny przedstawiciel klanu Bajkowskich w naszym zestawieniu. W bramce mamy bowiem Mateusza, który obronił karnego, świetnie odnajdywał się w sytuacjach sam na sam i potwierdził swoją wysoką jakość. W obronie znaleźli się za to dwaj debiutanci – pierwszy to Błażej Rejnuś, który z dobrej strony pokazał się przeciwko OknoTech, a drugi to Robert Poddenek. Gracz Al-Maj Car wprowadził trochę świeżości do drużyny Grześka Wojdy, zdobył ładną bramkę z rzutu wolnego i będzie stanowił mocne ogniwo drużyny z Marek w kolejnych tygodniach. A skoro jesteśmy już przy spotkaniu Al-Maj kontra Szewnica, to z tej drugiej drużyny wybraliśmy Adama Pietkiewicza. Zawodnika za sprężynami w nogach, który w niedzielę zdobył trzy gole i świetnie zastąpił nieobecnego Adama Michalika, co wcale nie jest takie proste. A ostatnie miejsce zostawiliśmy dla Łukasza Godlewskiego. I dzieje się tak już drugi raz z rzędu, ale „Goldi” jest w dobrej formie, wszystko mu wpada, o czym tym razem przekonał się boleśnie Show Team.

Pora przyjrzeć się 2.lidze. A skoro przed tygodniem uhonorowaliśmy tutaj kogoś z Old Stars, po przerwanej serii porażek, to podobnie chcieliśmy uczynić z zespołem Magnatt. Oni również mają za sobą zwycięstwo po wielu upokorzeniach a sukces nad FC Radzymin był absolutnie zasłużony. Według nas najbardziej przyczynił się do niego MACIEK SADOCHA! Maciek to największy pracuś w zespole, który świetnie gra w defensywie, ale też wie, jak zrobić przewagę z przodu. To były świetne zawody w jego wykonaniu i oby popchnęły za sobą kolejne triumfy zespołu z Wołomina.

Ważnym elementem układanki Magnatta stał się też Piotrek Koza. Tego gościa wszyscy znamy, wiemy na co go stać, no i nie da się ukryć, że swoimi pewnymi interwencjami wprowadził mnóstwo spokoju do drużyny. Innym wygranym ostatniego weekendu jest też dla nas Kuba Suchenek. Mimo, że Kustosze znów przegrali, to jego fantastyczny gol, połączony z dobrą postawą na przestrzeni 50 minut spowodował, że nie wyobrażaliśmy sobie, by mogło go zabraknąć w TOP 6. Podobnie mieliśmy z Krzyśkiem Zychem, który fantastycznie wkomponował się do ekipy Old Stars i efekty widać w tabeli. Bardzo udany debiut w nowych barwach zaliczył z kolei Maciek Kolasiński. Zdobyć dwa gole w pierwszym meczu i to przeciwko Bad Boys – szacunek! Z kolei tylko jedną bramkę zdobył w 3.kolejce Mateusz Kowalczyk. Ale z racji jej rangi, to właśnie napastnik Woli Rasztowskiej uzupełnił naszą szóstkę tygodnia.

Wszystkim wyżej wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Jeśli chodzi o nagrody, to dla MVP 1.ligi mamy 60-minutowy voucher do komory hiperbarycznej w Wołominie, a dla 2.ligi upominek od naszego partnera technicznego – AMH 365 SPORT. Gifty do odebrania w niedzielę na boisku.

A kolejne notowanie za tydzień!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.