MVP 2.kolejki – Czarek Murawski i Anatolij Vorobel


Rozłożyliśmy już na czynniki pierwsze Wasze występy w ostatni weekend. Było wiele dobrych, sporo bardzo dobrych, ale były też takie, o których długo nie zapomnimy.

Jeśli chodzi o 1.ligę, to chyba tutaj wszyscy spodziewali się jaka będzie nasza decyzja. Wiele spektakularnych obron nie mogło pozostać niezauważonych, zwłaszcza że przyczyniły się do sukcesu, jakim dla Show Teamu był pierwszy punkt w 1.lidze. Mowa oczywiście o CZARKU MURAWSKIM! Kto oglądał naszą transmisję ten wie, co ten gość wyprawiał. Tutaj wybór mógł być tylko jeden. Gratulujemy!

Mówi się, że bramkarz sam meczu nie wygra, dlatego do naszej Drużyny Tygodnia dokooptowaliśmy pięciu graczy z pola. Pierwszy z nich to Marcin Białek. Co prawda Szewnica uległa Szybom, ale on zagrał bardzo dobre zawody, a o tym jak wiele znaczy dla RDK świadczy fakt, że wszystko co najgorsze dla tego zespołu zaczęło się wtedy, gdy nie było go na boisku. Jego nieobecność wykorzystał chociażby Oskar Bajkowski, który odpalił w końcówce tego spotkania i zdobywał ważne gole oraz asysty. A co by zrobił PrefBud bez Patryka Czajki? Wydaje nam się, że miałby spore problemy by odwrócić losy starcia z Black Dragons, ale dzięki Patrykowi ta sztuka się udała. Pochwały kierujemy również do Janka Malinowskiego – w starciu z Oknotech był naprawdę dobrze dysponowany, co udowodnił skompletowaniem hat-tricka. A być może powrót do wielkiej formy zwiastuje ostatni występ Łukasza Godlewskiego. „Golden” przeciwko Al-Maj Car strzelał jak na zawołanie i oby tak było w kolejnych spotkaniach.

A kogo z 2.ligi wybraliśmy na MVP? Skoro triumf odniosła ekipa Old Stars, to już po ostatnim gwizdku ich starcia z Magnattem wiedzieliśmy, że to tutaj poszukamy właściciela „gwiazdki”. I znaleźliśmy go w osobie ANATOLIJA VOROBLA! Ten gość trzyma w ryzach defensywę zespołu, w dodatku zdobył w niedzielę bardzo ważną bramkę na 2:1 i uznaliśmy, że jak najbardziej zasłużył na uhonorowanie. Zwłaszcza, że jest to gracz, który nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Brawo!

I jeszcze kilka słów o pozostałych, którzy znaleźli się w TOP6 2.ligi. W bramce mamy Karola Jankowskiego – trzeba mu oddać, że zaliczał kluczowe interwencje w ważnych momentach spotkania i zespół mógł na niego liczyć. Podobnie jak na Jarka Przybysza, który był nie do przejścia dla napastników Kustoszy. Kolejna nominacja będzie może trochę zaskakująca, bo Drink Team mecz przegrał, ale akurat Mariusz Rutkowski robił co mógł i spokojnie zaliczyłby kilka asyst, gdyby koledzy mieli lepiej nastawione celowniki. A jednym z odkryć początku sezonu jest z kolei Igor Mućka. Widać, że ten zawodnik musiał gdzieś grać, bo umiejętności ma naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Ciekawe jaką przeszłość ma z kolei Stepan Kokhan. Napastnik FC Radzymin znów był nieuchwytny dla oponentów i zdobywając dwa gole umocnił się na czele klasyfikacji strzelców 2.ligi.

Wszystkim wyżej wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Jeśli chodzi o nagrody, to dla MVP 1.ligi mamy 60-minutowy voucher do komory hiperbarycznej w Wołominie, a dla 2.ligi upominek od naszego partnera technicznego – AMH 365 SPORT. Gifty do odebrania w niedzielę na boisku.

A kolejne notowanie za tydzień!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.