MVP 2.kolejki – Adam Sabala i Rafał Kudrzycki


Jutro zasiądziecie do stołów wielkanocnych i pomyśleliśmy, że aby tematów Wam nie zabrakło, to już dziś przedstawimy najlepszych zawodników minionej niedzieli.

Zaczynamy tradycyjnie od 1.ligi. Tutaj sporą sensację sprawiła Szewnica, która zremisowała 2:2 z AutoSzybami. A nie byłoby tego dobrego wyniku, gdyby nie ADAM SABALA! Golkiper ekipy Marcina Białka czasami bronił w niesamowitych okolicznościach, gdzie widział piłkę dosłownie przez ułamek sekundy, a i tak udało mu się ją odbić. Poza tym grał pewnie, niemal bezbłędnie, a do tego miał trochę szczęścia, co w zawodzie bramkarza jest czymś niezwykle cennym. Adam, gratulujemy!

A żeby nasz MVP nie czuł się osamotniony w Drużynie Tygodnia, to z jego ekipy postanowiliśmy wyróżnić też Łukasza Pokrzywnickiego. Łukasz szybko wkomponował się w nowy zespół i był ważnym ogniwem bloku defensywnego. Podobną laurkę możemy wystawić Michałowi Łapińskiemu. Michał świetnie zaaklimatyzował się do zespołu PrefBudu i już po 1.kolejce zastanawialiśmy się, czy nie zgłosić go do TOP 6 – ale jak widzimy, to i tak prędzej czy później musiało nastąpić. Na prawej stronie pomocy mamy z kolei Jacka Markowskiego. Ten zawodnik bawił się przeciwko Lemie, a gol jaki zdobył z własnej połowy był prawdziwą wisienką na torcie. Plus stawiamy też przy postawie Kuby Skotnickiego z AutoSzyb. Gol, sporo wygranych pojedynków, solidna gra. No a jeśli chodzi o atak, to tutaj ustawiliśmy Mateusza Muszyńskiego. Wiemy, że trochę brakowało mu liczb w konfrontacji z Black Dragons, ale każdy kto widział ten mecz wie, że „Muszka” był niezwykle aktywny i zasłużył na to „powołanie”.

To teraz 2.liga. Przyznajemy – mieliśmy mały dylemat, występów które w ciemno nakazywałyby nam zwrócić się w kierunku konkretnego zawodnika było niewiele, ale musieliśmy podjąć decyzję. Stanęło na RAFALE KUDRZYCKIM! Oknotech miał niespodziewanie trudną przeprawę przeciwko Show Team i gdyby nie Rafał, to wcale nie musiałoby się skończyć zwycięstwem. Dwie bramki, sporo odbiorów, a przede wszystkim praca, praca i jeszcze raz praca. A za dobrą pracę coś się należy!

No i przechodzimy do pozostałych wybranych. Między słupki wstawiliśmy Czarka Murawskiego. Zwłaszcza w drugiej połowie jego wiele skutecznych interwencji pozwoliło uwierzyć Show Teamowi, że może odebrać punkty faworyzowanemu Oknotechowi. Defensywę uzupełniliśmy Jarkiem Przybyszem, który zaliczył bardzo dobry mecz przeciwko Woli Rasztowskiej, a debiut w TOP 6 notuje Marcin Pachulski z Retro, który skutecznie punktował dziurawą defensywę Old Stars. No i zostało nam jeszcze obsadzenie linii pomocy. I tutaj bez zaskoczeń – po prawej stronie lewonożny Radek Wiśniewski – „Wiśnia” poderwał do ataku Show Team i gdyby jego ekipie udało się wyszarpać jakiś punkt z liderem 2.ligi, to byłby murowanym kandydatem do MVP kolejki. Z kolei na lewej stronie mamy Konrada Kanona. Ten gracz zdynamizował grę Tygłysów, co poskutkowało pierwszym zwycięstwem dla drużyny popularnego „Jaszyna”.

Wszystkim wyżej wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Jeśli chodzi o nagrody, to dla MVP 1 i 2.ligi mamy drobne upominki od naszego partnera technicznego – AMH 365 Sport. Przekażemy je podczas 3.kolejki.

A kolejne notowanie za dwa tygodnie!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.