MVP 1.kolejki – Bartek Bajkowski i Adrian Bielecki


Premierowe notowanie Drużyny Tygodnia w tym sezonie! I do rozdania pierwsze nagrody, a tutaj mamy dla Was niespodziankę, o której przeczytacie na samym końcu.

Nasz opis poszczególnych zawodników i decyzji, dlaczego to akurat oni znaleźli się w Dream Teamie zaczynamy od 1.ligi. Kogo wybraliśmy na MVP? Zdecydowaliśmy, że na największy splendor po pierwszym tygodniu zasłużył BARTEK BAJKOWSKI! Ten chłopak rozwija się niesamowicie i jeśli tak doświadczona ekipa jak Magnatt miała problem, żeby go powstrzymać, to mówi to samo za siebie. Po jego kontuzji odniesionej na koniec poprzedniego sezonu nie ma już śladu, co bardzo nas cieszy, bo na grę tego zawodnika patrzy się z dużą przyjemnością. Brawo!

A kto oprócz Bartka znalazł się na naszej grafice? W bramce mamy Błażeja Kaima. Jego interwencje podczas spotkania z Lemą, zwłaszcza w drugiej połowie, trzymały zespół w grze i miały swoje znaczenie w kontekście trzech punktów dla drużyny z Wołomina. W defensywie mamy innego uczestnika spotkania Al-Mar – Lema a więc Darka Piotrowicza, który był najjaśniejszą postacią Logistycznych i niewiele zabrakło, by poprowadził zespół do niespodziewanego sukcesu. Po prawej stronie defensywy mamy z kolei debiutanta – to Michał Górecki, który mimo że nie grał na 100% możliwości w starciu z Al-Maj Car (nie było takiej potrzeby), to i tak fajnie się przedstawił naszej ligowej społeczności. Na tej samej flance, tyle że w pomocy umiejscowiliśmy Szymona Skoczenia. Mieliśmy spory dylemat, kogo wybrać z PrefBudu, bo kilku zawodników zasługiwało na dobre słowo, ale Szymon miał udział przy kluczowych golach na 1:1 i 2:1, co ostatecznie zdecydowało. Z kolei miejsce w ataku zajął Karol Sochocki. Znamy go co prawda z bardziej spektakularnych występów niż ten w niedzielę, ale to co zrobił i tak wystarczyło, by poprowadzić Al-Mar do zwycięstwa nad Lemą.

Schodzimy do 2.ligi. W niej pod uwagę w kontekście najbardziej wartościowego zawodnika braliśmy dwóch graczy. No ale jeśli zdobywa się bramkę z przewrotki, a potem dorzuca jeszcze kilka trafień, no to chyba mamy zwycięzcę – jest nim ADRIAN BIELECKI! Człowiek od pięknych goli, który 27 marca długo nie zapomni. Również przez dzisiejsze wyróżnienie. Gratulujemy!

Dobre słowa kierujemy też do innych przedstawicieli 2.ligi. Choćby do Bartka Woźniaka, który w niedzielę nie puścił ani jednej bramki i zachował czyste konto z Tygłysami. Podobała nam się też gra Mateusza Nasiłowskiego z Joga Bonito. Z tyłu bezbłędny, z przodu odważny – naprawdę dobry występ przeciwko Woli. A z tego spotkania do TOP 6 wybraliśmy tez innego reprezentanta – Mateusza Kowalczyka, który zdobył obydwie bramki dla swojego zespołu. Podobnym osiągnięciem może się po weekendzie pochwalić Andrzej Sulewski, na którego dryblingi z łatwością nabierali się niedzielni przeciwnicy. Natomiast co do linii ataku, to tutaj decyzja mogła być tylko jedna – Adam Matejak. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Wszystkim wyżej wymienionym graczom gratulujemy a w ich profilach już pojawiła się informacja, że zostali wybrani do TOP 6. Jeśli chodzi o nagrody, to dla MVP 1 i 2.ligi mamy podwójne zaproszenie do kina Helios Wołomin na mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów! Może to być na 5 maja albo na 6. Wasza decyzja chłopaki, czekamy na nią w wiadomości prywatnej, a bilety przekażemy w najbliższą niedzielę.

A kolejne notowanie za tydzień!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.