Żółte kartki

Żółte kartki

#ZawodnikDrużyna
1Rafał KowalczykPrefBud Tulewo7
2Michał KurHandyMan Elewacje7
3Piotr MiętusJoga Bonito6
4Piotr ZawadzkiPrefBud Tulewo5
5Dawid BanaszekAutoSzyby.com4
6Jakub PełkaJoga Bonito4
7Michał ŁapińskiCopa FC4
8Łukasz MietlickiHandyMan Elewacje4
9Rafał KudrzyckiHandyMan Elewacje4
10Radosław WiśniewskiShow Team4
11Jarosław RozbickiHandyMan Elewacje4
12Piotr StańczakBad Boys Ostrówek4
13Marcin RychtaAl-Mar Wołomin4
14Damian MatuszewskiPrefBud Tulewo4
15Paweł WięchAutoSzyby.com4
16Patryk StankowskiOknotech Radzymin3
17Rafał ZawadzkiRetro Squad3
18Kamil PalonekRetro Squad3
19Marcin SzymańskiPrefBud Tulewo3
20Daniel WoźniakBad Boys Ostrówek3
21Przemysław MatusiakShow Team3
22Dominik KluczekPrefBud Tulewo3
23Kacper PiątkowskiLema Logistic3
24Kamil WiśniewskiAutoSzyby.com3
25Szymon BaranowskiThe Naturat2
26Konrad KanonPrefBud Tulewo2
27Artur SzczotkaRetro Squad2
28Mateusz MeirowskiRetro Squad2
29Mirosław WójcikRetro Squad2
30Piotr BieleckiOknotech Radzymin2
31Adam StromeckiAl-Maj Car Marki2
32Łukasz GrochowskiAl-Maj Car Marki2
33Mateusz KostrzewaLema Logistic2
34Rafał MuchaAutoSzyby.com2
35Kamil RyńskiRetro Squad2
36Szymon RudnikPrefBud Tulewo2
37Dariusz ŻaboklickiBad Boys Ostrówek2
38Konrad BulikWola Rasztowska2
39Łukasz FlakAutoSzyby.com2
40Paweł BukrakAutoSzyby.com2
41Marcin BiałekRDK Szewnica2
42Dariusz PiotrowiczLema Logistic2
43Łukasz GodlewskiAl-Mar Wołomin2
44Michał PietrasAutoSzyby.com2
45Albert WoźniakBad Boys Ostrówek2
46Marek GajewskiRetro Squad2
47Adrian BieleckiShow Team2
48Adam MichalikRDK Szewnica2
49Mariusz WdowińskiMagnatt2
50Łukasz KokoszaHandyMan Elewacje2
51Sergiusz ModzelewskiThe Naturat2
52Łukasz BaranCopa FC2
53Adrian RozbickiHandyMan Elewacje2
54Maciej MarkwartBlack Dragons Team2
55Jarosław PrzybyszBad Boys Ostrówek2
56Sebastian LaskowskiAl-Mar Wołomin2
57Krzysztof PiotrowskiThe Naturat1
58Adrian WardaszkaThe Naturat1
59Paweł RolkaBeer Team1
60Sebastian PłócienniczakPrefBud Tulewo1
61Paweł GodlewskiMagnatt1
62Łukasz SzymaniakOrlik Zabrodzie1
63Michał MaciejczukOrlik Zabrodzie1
64Przemysław LewandowskiPrefBud Tulewo1
65Szymon SkoromuchaJoga Bonito1
66Bartłomiej PietrasAutoSzyby.com1
67Artur AugustyniakRetro Squad1
68Mariusz ŚwiatOrlik Zabrodzie1
69Kacper BanaszekAutoSzyby.com1
70Sebastian RadzkiCopa FC1
71Kamil CiakAKS Elektro1
72Grzegorz WojdaAl-Maj Car Marki1
73Alan WojdaAl-Maj Car Marki1
74Krzysztof WoźniakAl-Maj Car Marki1
75Adrian SzubierajskiAl-Maj Car Marki1
76Kamil RasińskiLema Logistic1
77Patryk KukwaRetro Squad1
78Tobiasz BończewskiRetro Squad1
79Przemysław WoźnieckiAl-Maj Car Marki1
80Piotr LeończukAl-Maj Car Marki1
81Andgej TitykFC Spectare1
82Volodymyr LewitckijFC Spectare1
83Wasyl KudybaFC Spectare1
84Kuba BalcerakTygłysy1
85Oskar GajewskiLema Logistic1
86Łukasz TrąbińskiLambada1
87Mateusz PrzybińskiBlack Dragons Team1
88Piotr BurzaShow Team1
89Marcin RogalskiBox Garda Marki1
90Bartek StelmachRekiny Ząbki1
91Kamil ŻmijewskiLema Logistic1
92Daniel KaniaAbyDoPrzodu1
93Dariusz BanaszekHandyMan Elewacje1
94Paweł GrążewskiShow Team1
95Mateusz BalaOknotech Radzymin1
96Patryk GrelochAl-Mar Wołomin1
97Bartosz WoźniakBad Boys Ostrówek1
98Bartek KielakCopa FC1
99Maciej LęgasAl-Mar Wołomin1
100Adrian KanieckiBox Garda Marki1
101Jan MalinowskiShow Team1
102Wiktor WiśniewskiPrefBud Tulewo1
103Arek MichalikRDK Szewnica1
104Przemysław GronekCopa FC1
105Piotr KrzemińskiHandyMan Elewacje1
106Kuba SkotnickiAutoSzyby.com1
107Maciej SadochaHandyMan Elewacje1
108Krzysztof SmolikHandyMan Elewacje1
109Dominik ZadrożnyOknotech Radzymin1
110Paweł MaliszewskiAl-Mar Wołomin1
111Mateusz MuszyńskiAl-Mar Wołomin1
112Dominik GutPrefBud Tulewo1
113Daniel LaskowskiHandyMan Elewacje1
114Max YanchenkoLambada1
115Damian NowaczukRetro Squad1
116Marcin KowalczykPrefBud Tulewo1
117Tomasz SieczkowskiJoga Bonito1
118Marcin BłońskiAl-Mar Wołomin1
119Artur JesionowskiBox Garda Marki1
120Michał ŚwiętochowskiShow Team1
121Mateusz WoźniakBad Boys Ostrówek1
122Grzegorz KonopkaOknotech Radzymin1
123Patryk SulewskiShow Team1
124Andrzej RogalskiBox Garda Marki1
125Sebastian TurowskiMagnatt1
126Łukasz KaczmarczykMagnatt1
127Mateusz AdamskiBlack Dragons Team1
128Olek KlosLema Logistic1
129Bartek PrzyszewskiCopa FC1
130Emil DobrygowskiLema Logistic1
131Piotr BoberShow Team1
132Michał KrajewskiMagnatt1
133Daniel WięcekJoga Bonito1
134Paweł WoźniakBad Boys Ostrówek1
135Damian KossakowskiLema Logistic1
136Bartosz CzerwińskiHandyMan Elewacje1
137Krzysztof ZabrzeckiPrefBud Tulewo1
138Patrick KlukThe Naturat1
139Adrian PoniatowskiJoga Bonito1
140Łukasz KowalskiPrefBud Tulewo1