Regulamin Ligi Typerów

REGULAMIN ZABAWY

1. W zabawie może wziąć udział każdy użytkownik strony, który wcześniej prawidłowo zarejestruje się w serwisie. Zarejestrować się i logować można również za pomocą danych z Facebooka.

2. Żeby rozpocząć typowanie spotkań należy się zalogować na stronie a następnie najechać na pozycję w menu TYPER i wybrać opcję „Typuj wyniki”. Po wstawieniu przez Was wyników, całość trzeba zatwierdzić poprzez kliknięcie opcji ZAPISZ.

3. Możliwość typowania, edycji wcześniej podjętych typów oraz przesunięcie jokera na inny mecz, kończy się zawsze w momencie rozpoczęcia pierwszego spotkania.

4. Punktacja w zabawie jest następująca:

  • 3 punkty – idealne wytypowanie rezultatu
  • 2 punkty – poprawne wytypowanie zwycięzcy i różnicy bramkowej
  • 1 punkt – poprawne wytypowanie remisu
  • 1 punkt – poprawne wytypowanie zwycięzcy

Jeśli użyjecie funkcji Jokera (wciśnięcie piłeczki, która zaświeca się na kolor żółty), wtedy Wasz wynik za konkretny mecz zostanie pomnożony razy 2. Z jokera można skorzystać przy okazji tylko jednego spotkania w kolejce.

Od czasu do czasu będzie się również pojawiało pytanie bonusowe. Jego wartość ustala się na 2 punkty.

5. W każdej kolejce do wytypowania będzie 5 spotkań. Znajdziecie je na stronie zawsze we wtorek wieczorem (po ustaleniu terminarza na daną serię gier). Z kolei aktualizacja wyników będzie następowała w niedzielny wieczór.

6. Uczestnik, który uzyska najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej otrzyma statuetkę oraz nagrodę.

7. W razie wątpliwości, zauważonych nieprawidłowości lub błędów, prośba o maila na kontakt@strefa6.pl