Plusy i minusy – 7.kolejka


Ostatnia kolejka za nami. I chyba zgodzimy się, że spełniła ona oczekiwania wszystkich. Wielki finał był kapitalny, a do tego pozostałe mecze doszły do skutku i również nie zabrakło w nich emocji.

W tym sezonie wróciliśmy do dobrego zwyczaju nie oddawania walkowerów. Bardzo nas to cieszy, nie ma nic gorszego niż brak możliwości rywalizacji. Fajnie, że udało się tego dokonać i to poczytujemy sobie za największy sukces szóstej edycji. A co jeszcze zapamiętamy z finałowej serii gier? Otóż…

👍 KAPITALNY MECZ O ZŁOTO 👍

Chyba nawet najwięksi malkotenci nie mogli narzekać na to, co zobaczyli wczoraj od godziny 10:00. Świetna potyczka, prawdziwy rollercoaster, mnóstwo zwrotów akcji, trzymający wszystko pod kontrolą sędzia – tak, to był finał jakiego chcieliśmy i jaki dostaliśmy. Do tego żadnych złośliwości, gra fair play, pogratulowanie sobie nawzajem po ostatnim gwizdku – tak to miało wyglądać. Brawa dla jednych i drugich!

👍 ABSOLUTNY REKORD NA TRANSMISJI 👍

Bardzo liczyliśmy na to, że wraz z wielkim finałem, uda się przesunąć granicę naszych rekordów na transmisji. Ale nie sądziliśmy, że przesuniemy ją tak daleko 🙂 W szczytowym momencie relację oglądało 91 osób, było ponad 100 polubień, a pewnie na dniach transmisja dobije do 2 tysięcy wyświetleń. Jak na dość skromną ligę, gdzie mamy tylko 16 zespołów, to są naprawdę super wyniki. Do tego było naprawdę sporo wpłat w postaci donejtów, za które również bardzo dziękujemy!

👍 ŻADNEGO WALKOWERA 👍

Tak jak pisaliśmy we wstępie – żadne z 56 spotkań jakie rozegraliśmy w tym sezonie nie skończyło się przydzieleniem punktów przy zielonym stoliku. Nie zawsze było łatwo, czasami było ryzyko, że jakiś mecz się nie odbędzie, ale wszystko udało się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Dla nas Organizatorów to zawsze najprzyjemniejszy moment, gdy można się pochwalić czystym kontem w tej konkretnej kwestii.

👍 100 PUNKTÓW BARTKA BAJKOWSKIEGO 👍

Zdążył! Wczoraj Bartek Bajkowski jako pierwszy w historii naszych zmagań przekroczył magiczną liczbę 100 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej! W tym momencie ma ich 101, na które złożyło się 65 bramek i 36 asyst. A to wszystko w zaledwie 30 rozegranych spotkaniach. Gość jest niesamowity!

👎 FATALNY FINISZ WOLI RASZTOWSKIEJ 👎

Ależ popsuła końcówkę tego sezonu ekipa Łukasza Barana. Chłopaki mieli wszystko w swoich nogach, wystarczyłby im jeden punkt z Bad Boys albo zwycięstwo z Magnattem – nie udało im się dokonać ani jednego, ani drugiego. I chociaż drugie miejsce też należy uznać za sukces, to jednak mając końcowe zwycięstwo praktycznie na wyciągnięcie ręki, jakiś niedosyt na pewno pozostaje.

👎 WPISOWE 👎

Dwa miesiące zmagań za nami, a tylko 10 ekip rozliczyło się co do ostatniej złotówki. Mamy nadzieję, że jest kwestią najbliższych dni, aby temat został załatwiony przez resztę zespołów, zwłaszcza że środki na koniec sezonu są bardzo potrzebne, bo to właśnie wtedy kupujemy nagrody i rozliczamy się ze wszystkimi, którzy współtworzyli rozgrywki.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.