Plusy i minusy – 6.kolejka


Mimo, że czas zleciał nam wczoraj bardzo szybko, to nie był to najłatwiejszy dzień. A wszystko przez nagle zmieniającą się pogodę…

Przynajmniej dwukrotnie zastanawialiśmy się, czy nie przerwać naszej transmisji na żywo, bo deszcz był naprawdę spory. Ostatecznie udało nam się jakoś przetrwać, sprzęt nie ucierpiał, pokazaliśmy wszystkie spotkania – to na pewno cieszy. A co jeszcze pozytywnego wyciągnęliśmy z niedzieli? Poniżej znajdziecie plusy, a pod nim dwie rzeczy, które wolelibyśmy, aby się nie wydarzyły.

👍 ZNÓW BĘDZIE MECZ O WSZYSTKO 👍

Wyniki z wczoraj sprawiły, że po raz kolejny o złocie 1.ligi zadecyduje jeden mecz. I po raz kolejny będzie to potyczka PrefBudu z Al-Marem, a więc dwóch zdecydowanie najsilniejszych ekip w rozgrywkach. Ogólnie udało się tak „poprowadzić” terminarz, że w ostatniej kolejce elity dojdzie do meczów drużyn z miejsc 1-2, 3-4, 5-6 i 7-8! Każde spotkanie będzie miało swoją stawkę, co tylko podkręca emocje przed tym, co będzie się działo 30 października na Orliku w Woli.

👍 KOLEJNY REKORD NA TRANSMISJI 👍

Znów chcielibyśmy Wam podziękować za kapitalny wynik podczas naszej relacji LIVE. 68 polubień to kolejny najwyższy wynik, jaki udało nam się uzyskać. Fajnie, że doceniacie naszą pracą, a być może za tydzień ten rezultat uda się jeszcze wyśrubować. Pamiętajcie też, że celem na obecną edycję jest 400 subskrypcji – obecnie mamy ich 393. Brakuje tylko siedmiu… 😉 Nadrobić temat można TUTAJ.

👍 NOWE SZATY AL-MAJ CAR cz.2 👍

Kilka tygodni pisaliśmy o nowych strojach, w jakich wystąpiła drużyna z Marek. Okazało się, że tamte były jedynie tymczasowe, a w tych docelowych zespół Grześka Wojdy wystąpił wczoraj. Ale te również bardzo nam się podobają, jest herb, są numery, fajny kolor – wszystko się zgadza. W świeżych kompletach wystąpili również wczoraj gracze AutoSzyb – zdjęcie zrobimy chłopakom za tydzień.

👎 KONTUZJA BŁAŻEJA KAIMA 👎

To fatalna wiadomość dla Al-Maru, ale też dla całej ligi. Będący w fantastycznej formie bramkarz aktualnych wicemistrzów rozgrywek w ostatniej akcji spotkania nabawił się bardzo poważnego urazu – skręcony staw skokowy i zerwane więzadło w kostce… Brzmi to fatalnie, współczujemy Błażejowi, tym bardziej, że bronił ostatnio fantastycznie, zgarnął też nagrodę dla MVP 5.kolejki. Al-Mar będzie musiał w najważniejszym meczu sezonu radzić sobie bez niego, co na pewno stanowi ogromne osłabienie ekipy z Wołomina.

👎 OGRANICZMY PRZEKLEŃSTWA 👎

Chcielibyśmy do Was zaapelować, byście zwrócili uwagę na ograniczenie słownych ozdobników podczas spotkań. Tego jest niewiele, bo liga jest naprawdę wyjątkowo spokojna, ale wczoraj coś się komuś nie spodobało, zgłosił to i mieliśmy interwencję miejscowego patrolu. Wiemy, że czasami nie jest łatwo się opanować, jednak nie chcemy więcej takich wizyt, dbajmy o wizerunek rozgrywek a nawet jeśli coś się komuś wymsknie, to róbmy to tak, by nie słyszeli tego okoliczni mieszkańcy.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.