Plusy i minusy – 5.kolejka


Takich dni jak ten wczorajszy chciałoby się jak najwięcej. Cisza, spokój, fajne mecze, a wszystko przy idealnej temperaturze do grania w piłkę.

Nie będziemy ukrywać, że to, co z soboty na niedzielę spędzało nam sen z powiek, to sytuacja z sędziami. Nie mieliśmy naszego nominalnego arbitra, posiłkowaliśmy się innymi, ale ci świetnie sobie poradzili i nie było się czym przejmować. Ale to nie jedyny plus z wczoraj a właśnie od pozytywnych rzeczy rozpoczniemy nasz cotygodniowy cykl.

👍 SUPER POGODA 👍

Połowa października, a chyba wszyscy czuliśmy, jakby na zewnątrz była wiosna. Słoneczko, blisko 20 stopni – perfekcyjne warunki do rywalizacji. Domyślamy się, że pewnie to ostatni raz, kiedy mamy takie warunki w trwającym sezonie, ale trzeba przyznać, że pogoda w tej edycji i tak nas oszczędza, więc narzekać nie możemy.

👍 PIERWSZE PUNKTY DRINK TEAMU 👍

W końcu! Drinkersi po serii czterech z rzędu porażek wreszcie zasmakowali sukcesu w 2.lidze. Tak jak można się było tego spodziewać – w starciu z Kustoszami o wszystkim zdecydowała ich defensywa, która nie pozwoliła przeciwnikom zdobyć ani jednego gola. A złotą bramkę zdobył z kolei Kamil 'Jaszyn’ Portacha. Gość, który specjalnie wyszedł wcześniej z kościoła i w cywilnych ciuchach pokonał z rzutu karnego Marcina Częścika. Można? Można 🙂

👍 FAIR-PLAY PREFBUDU 👍

Fajny gest wykonali gracze aktualnego mistrza, którzy pod koniec starcia z Al-Maj Car, gdzie wynik był już rozstrzygnięty, powstrzymali sędziego przed pokazaniem ewidentnej żółtej kartki dla bramkarza rywali. Ta kara niczego by nie zmieniła, rezultat był ustalony, więc PrefBud słusznie uznał, że warto aby arbiter oszczędził przeciwnika i tak też się stało.

👎 KONTUZJA JANKA MALINOWSKIEGO 👎

Spotkania AutoSzyby – Show Team nie dokończył Janek Malinowski. Przy kontakcie z przeciwnikiem tak nieszczęśliwie upadł, że niestety uszkodził sobie rękę. Piłkarska ambicja nie pozwalała mu tak szybko odpuścić, po krótkiej przerwie pojawił się jeszcze na boisku, ale na krótko. Dziś już wiemy, że z ręką nie jest dobrze, Janek właśnie jest po prześwietleniu i czeka na werdykt. Mamy nadzieję, że mimo wszystko to nie jest nic poważnego i ten zawodnik zagra jeszcze w tym sezonie w naszych rozgrywkach.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.