Plusy i minusy – 5.kolejka


Pisaliśmy tydzień temu, że nie chcemy zapeszać, ale zapowiada się na kolejny, bardzo spokojny sezon. I taki był – aż do wczoraj.

Chcielibyśmy mieć zdolność przewidywania przyszłości. Nie jest to jednak takie proste i czasami możemy mieć jedynie nadzieję, że coś się nie wydarzy. Mowa tutaj szczególnie o sytuacjach opisanych w minusach, gdzie chociaż zdarzenia są skrajnie różne, to gdybyśmy mogli cofnąć czas, to chętnie byśmy to zrobili. No ale niestety. Zapraszamy do kolejnego, subiektywnego podsumowania ostatniego weekendu.

👍 SPEKTAKULARNY GOL BARTKA BAJKOWSKIEGO 👍

Różne bramki padały w rozgrywkach – były przewrotki, krzyżaki, loby i wiele innych. Ale jeśli chodzi o strzały z dystansu, to ten nie miał sobie równych na przestrzeni wszystkich sezonów. Bartek Bajkowski golem na 3:2 w spotkaniu AutoSzyby – PrefBud po prostu rozwalił system. Nasi montażyści już pracują nad tym materiałem, by pokazać go Wam w nieco bardziej ekskluzywnej formie, ale domyślamy się, że ci którzy nie widzieli tej bramki, to nie będą chcieli czekać na oddzielny film. Odpalajcie poniższe video i przewińcie do 04:35:30. Bartek, to było absolutnie kozackie, BRAWO!

👍 SHOW TEAM MA MEDAL! 👍

Nic już nie odbierze pierwszego, historycznego medalu ekipie Przemka Matusiaka w Strefie 6! Po zwycięstwie nad Bad Boys ten zespół ma już zagwarantowany krążek na koniec sezonu i domyślamy się, że po tylu sezonach oczekiwań, będzie on smakował wyjątkowo. Ale to jeszcze nie koniec Panowie! Po realizacji planu minimum czas wycisnąć z tej edycji jeszcze więcej – teraz pora powalczyć o awans. Z grą którą obecnie prezentujecie, na pewno Was na to stać.

👎 RECYDYWA DAMIANA MATUSZEWSKIEGO 👎

Daliśmy się nabrać. Uwierzyliśmy, że się zmienił. Przez rok było spokojnie. A wiedząc, że ten zawodnik ma wybuchowy charakter, chyba nikogo w naszych transmisjach tak nie głaskaliśmy po głowie jak jego. Ale zasłużył, bo miał kapitalny poprzedni sezon, co zaowocowało mianem MVP 1.ligi. Ale Damian tego nie docenił. Wczoraj ta bomba z opóźnionym zapłonem znowu wybuchła. Nie będziemy przytaczać słów czy gestów – kto był, ten widział, kto oglądał, ten słyszał. Nie ma odwrotu – to definitywny koniec. Nie będzie kolejnej szansy – ani dziś, ani jutro, ani za rok, ani za pięć lat. Nie chcemy tego gracza widzieć na jakichkolwiek rozgrywkach jakie organizujemy. Liga straciła super zawodnika, ale będzie przez to spokojniejsza.

👎 KONTUZJA PIOTRKA STAŃCZAKA 👎

Ehh, nie lubimy przekazywać takich wieści. Podczas meczu Bad Boys – Show Team, przy jednej z interwencji poważnej kontuzji doznała opoka Złych Chłopców, zawodnik który jako pierwszy wyprowadził reprezentację Strefy 6 jako kapitan w oficjalnym spotkaniu – Piotrek Stańczak. Diagnoza jest druzgocąca – zerwane więzadła i pogruchotana łękotka. Sam fakt, że taki chłop jak Piotrek mówi o strasznym bólu, mówi jasno, jak z poważnym urazem mamy do czynienia. Trudno napisać w takich okolicznościach coś mądrego czy pokrzepiającego. Ale jesteśmy z Tobą Piotrek.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.