Plusy i minusy – 4.kolejka


Nie chcemy zapeszać, ale w tym sezonie jako Organizatorzy praktycznie w ogóle nie musimy interweniować. To, że jest tak spokojnie, zawdzięczamy przede wszystkim dobrej atmosferze.

A jeśli jest dobra atmosfera, to nie za bardzo mamy o czym pisać w minusach. To cieszy i oby tak pozostało, aczkolwiek jeden mały „prztyczek” w Waszym kierunku się znalazł 🙂 Dużo więcej jest rzeczy pozytywnych i od nich zaczniemy nasz cotygodniowy cykl.

👍 50 BRAMEK KRZYŚKA ZYCHA I BARTKA BAJKOWSKIEGO 👍

Lubimy statystyki, staramy się prowadzić je wyjątkowo starannie i dzięki temu możemy wiarygodnie ogłosić Wasze jubileusze. A wczoraj były dwa, albowiem Krzysiek Zych jako pierwszy, a Bartek Bajkowski jako drugi przekroczyli barierę 50 bramek w historii swoich występów w Strefie 6! Obydwu zawodnikom gratulujemy i nie omieszkamy poinformować jeszcze o tym na naszym Facebooku.

👍 50 TYSIĘCY WYŚWIETLEŃ 👍

Nasz kanał na YT rozwija się coraz szybciej. Jak mogliście zauważyć, wiele materiałów pojawiło się w ostatnim czasie w naszej ligowej telewizji – wybór interwencji, bramki i kiksu miesiąca, galeria pięknych goli uzupełniona o trafienia Adama Wypyskiego czy Michała Chacińskiego. To wszystko powoduje, że mimo iż na YouTube jesteśmy od niedawna, właśnie wybiło nam okrągłe 50 tysięcy wyświetleń! Cieszymy się, że to idzie do przodu, a możemy Wam zdradzić ciekawostkę. Otóż najchętniej oglądanym materiałem na kanale wcale nie jest samobój Emila Wiatraka 🙂 Algorytm YouTube wypromował bowiem zupełnie randomowy materiał: „Co zrobilibyście na miejscu sędziego?” (do obejrzenia poniżej). Łącznie ma on już 14 tysięcy obejrzeń! Niezbadane są wyroki tego internetowego giganta…

👍 GESTY FAIR-PLAY 👍

Sporo było wczoraj sytuacji, gdzie po jakiejś „stykówce” jeden z zawodników ucierpiał. Ale to co nam się podoba, to że nie ma w meczach S6 złośliwości. Nawet jeśli jest jakieś przypadkowe kopnięcie, to winowajca od razu podchodzi i przybija piątkę z poszkodowanym. A taki idealny przykład zachowania fair play miał miejsce w starciu Joga Bonito – Retro, gdzie arbiter dopatrzył się faulu, którego nie było, co mocno zdenerwowało Mateusza Meirowskiego. Bartek Lipski, na którym to przewinienie zostało podyktowane postanowił jednak oddać piłkę przeciwnikom, co spotkało się z uznaniem wszystkich obecnych na Orliku. Oby takich zachowań było jak najwięcej.

👎 GŁUPIE KARY 👎

Sędzia w dniu wczorajszym się nie patyczkował. Był czujny i zdarzało się, że dostrzegał źle robione zmiany. Bardzo często było tak, że ktoś chciał zejść w okolicach środka boiska, a za niego wskakiwał zawodnik do strefy obronnej, który był od razu gotowy na atak przeciwnika. Tak nie może być. Pamiętajcie – zmiany muszą być dokonywane w strefie, na wysokości własnego pola karnego. Oczywiście zdarzają się wyjątki, gdy np piłka nie jest w grze lub jest jakaś przerwa. Ale prosimy, byście się pilnowali, bo sędziowie nie chcą takich rzeczy gwizdać a takie sytuacje mogą mieć wpływ na końcowy rezultat Waszego spotkania.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.