Plusy i minusy – 3.kolejka


Szybko nam minęły wczorajsze potyczki. Fajna pogoda, dobre mecze, przyjemna atmosfera – oby takich weekendów jak najwięcej.

Trzeci odcinek „plusów i minusów” i musimy przyznać, że aby znaleźć cokolwiek mało pozytywnego, to musieliśmy się wpierw długo zastanowić. Za to kwestie które nam się podobały rzuciły nam się w oczy od razu i to właśnie od nich zaczniemy dzisiejszy artykuł.

👍 FAIR PLAY RDK SZEWNICY 👍

Po poprzednim meczu w wykonaniu Szewnicy, nawet kapitan tego zespołu miał pewne zastrzeżenia, co do zachowania swoich zawodników. Nie wiemy, czy przed niedzielnym starciem z Joga Bonito nastąpiła w tym temacie jakaś rozmowa, ale jesteśmy pod wrażenia zachowania tej drużyny przed, w trakcie i po rywalizacji z Joga Bonito. Słuchajcie, jeśli nie zawiódł nas wzrok, to Szewnica nie popełniła ANI JEDNEGO FAULU w trakcie wczorajszej potyczki (nie liczymy zagrań ręką, etc). To pierwsza sprawa. DrugaAdam Michalik. Wiemy, że miał pewne obiekcje odnośnie sędziowania w poprzedniej serii, ale wczoraj to był WZÓR. Nawet jeśli dochodziło do kontaktu z rywalem i decyzja nie była korzystna dla Adama – nie było pretensji. Tak to powinno wyglądać i wydaje nam się, że dzięki temu całej drużynie grało się przyjemniej, a sam mecz (który stał na naprawdę fajnym poziomie) był zdecydowanie lepszy w odbiorze. No i na koniec jeszcze słówko odnośnie Damiana Ostrowskiego, który ostatnio otrzymał czerwoną kartkę za kilka niepotrzebnych słów w stosunku do sędziego. Akurat wczoraj przechodził obok arbitra i słyszeliśmy, jak padło z jego ust, że to wszystko było niepotrzebne. Brawo.

👍 NOWE STROJE BLACK DRAGONS TEAM 👍

Ta kwestia trochę umknęła nam przed tygodniem, ale cieszymy się, że do grona zespołów „ubranych” dołączyli Serek Modzelewski i spółka. Nowe efektowne koszulki, z logotypem sponsora, numerami, nazwiskami/ksywkami – bardzo nas to cieszy. Niewiele zespołów decyduje się jeszcze na grę w niejednolitych kompletach (Al-Maj Car, Retro), ale mamy nadzieję, że i tutaj coś się w tym temacie niedługo zmieni, bo zawsze przyjemniej się ogląda taki zespół w akcji. Daje to bowiem wrażenie profesjonalnej drużyny, a nie zlepka osób nie wiadomo skąd.

👍 COME BACK BAD BOYSÓW 👍

Źli Chłopcy przegrywali z Copą już 1:4 i wydawało się, że nie ma dla nich ratunku. Ale nic bardziej mylnego! Mimo, że do końca spotkania było mniej niż kwadrans, ekipa z Ostrówka znalazła jeszcze w sobie mobilizację i strzelając trzy gole z rzędu uratowała punkt w derbach Gminy Klembów. Brawo za walkę do końca, bo przecież w 35 minucie nikt nie postawiłby na nich złamanego grosza. Oby to był początek ich skutecznego marszu w górę tabeli.

Plusy za nami, to teraz kilka niedociągnięć. Oto one!

BRAK TRANSMISJI MECZU LAMBADA – SPECTARE

Przepraszamy, że mimo zapowiedzi, nie zobaczyliście na żywo meczu z godziny 12:00. Niestety – mieliśmy wczoraj problemy kadrowe. Wyjazd Adama spowodował, że nie było komu przypilnować sprzętu i jednocześnie komentować. Próbowaliśmy coś w tym temacie zrobić, ale nic z tego nie wyszło. Gdyby nie wycofanie się z ligi Box Gardy Marki nie byłoby tego problemu, bo jeden z organizatorów nie zostałby zmuszony do stworzenia własnej drużyny i wczoraj mógłby zasiąść za konsolą. Na szczęście w najbliższą niedzielę wszystko wróci już do normy!

POZOSTAWIONE BUTELKI I NIE TYLKO

Wszystkie zespoły zachęcamy do tego, by po swoim spotkaniu zorientowały się, czy aby na pewno wzięły ze sobą wszystko, z czym weszły na Orlik. Tutaj chyba nie musimy niczego więcej pisać 😉

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ, gdzie ten artykuł również się już pojawił.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.