Plusy i minusy – 3.kolejka


Pogoda wczoraj dopisała, co od razu przełożyło się na komfort oglądania i uczestnictwa w spotkaniach. Chociaż same mecze swoją jakością nie powaliły…

Jak co poniedziałek zapraszamy Was do lektury subiektywnego podsumowania weekendu. Paradoks tego, co działo się w niedzielę był taki, że mimo iż obejrzeliśmy mnóstwo meczów, gdzie sprawa trzech punktów szybko się rozstrzygnęła, to w ich trakcie padło wiele niesamowitych trafień. I właśnie od nich rozpoczniemy kwestię plusów, a potem przejdziemy do drobnych minusów.

👍 KOLEJKA PIĘKNYCH GOLI 👍

Wczoraj doświadczyliśmy naprawdę wielu fantastycznych goli. I to nie jest tak, że próbujemy zakłamać rzeczywistość. Trafienie Michała Chacińskiego, Konrada Kanona, Adriana Bieleckiego, Kryspina Kisiela, Piotrka Jarosa i jeszcze na pewno kilka by się znalazło, ale jesteśmy dopiero w połowie oglądania materiałów z wczoraj, więc coś mogło nam na szybko umknąć. Tego wszystkiego było tak dużo, że nie wykluczamy, że zamiast wybierać od razu bramkę sezonu, zrobimy jednak bramkę miesiąca, by to wszystko odpowiednio wyselekcjonować. No ale show i tak skradł Emil Wiatrak. Kto jeszcze nie widział jego „rogala”, to zapraszamy poniżej.

👍 256 SUBSKRYPCJI 👍

Udało się! Pękło nam ćwierć tysiąca subskrypcji i to nawet z małą „górką”. Bardzo nas to cieszy, przypomnijmy, że nasz kanał ma dopiero niecałe dwa lata a już zebrał pokaźną liczbę stałych widzów. Ale oczywiście liczymy na więcej, dlatego jeśli ktoś chce dołączyć do grona naszych wiernych odbiorców, to może to zrobić TUTAJ. Nie zapomnijcie też o kliknięciu dzwoneczka 🔔

👍 POWTÓRKI NA TRANSMISJACH 👍

Nie marnowaliśmy czasu podczas przerwy między 2 a 3.kolejką. A szczególnie chcieliśmy dopieścić temat transmisji i w końcu udało nam się opanować temat powtórek! Dzięki temu po każdej bramce lub jakiejś kontrowersji, mogliśmy w dowolnym momencie sprawić, żeby jeszcze raz na spokojnie daną sytuację przeanalizować. W tej kwestii mamy jeszcze coś do zrobienia, ale wydaje nam się że i tak poczyniliśmy duży krok naprzód. Dodatkowo zadbaliśmy też o graficzny podpis strzelców bramek z wczoraj. Wszystko z aktualnymi herbami. Były jeszcze 2-3 przypadki, gdzie brakowało podpisu autora gola, ale zanotowaliśmy o kogo chodzi i na 4.kolejkę takich sytuacji już nie będzie.

👎 JEDNOSTRONNE MECZE 👎

Mimo, że chcielibyśmy, aby w Strefie Szóstek wszystko zawsze było różowe, to nie zawsze tak jest. I niestety wiele spotkań z wczoraj okazało się jednostronnymi. Tak naprawdę to chyba tylko jeden mecz był taki, gdzie emocje były do ostatnich sekund. No ale nic – takie kolejki też się zdarzają, chociaż mamy nadzieję, że będzie ich jak najmniej.

👎 SPÓŹNIONE KURSY 👎

Nie na wszystko mamy wpływ. Już w piątek po południu podesłaliśmy nasze propozycje kursów do BETFAN i mieliśmy nadzieję, że w sobotę pojawią się, byście mieli więcej czasu na analizę. Czekaliśmy do późnych godzin, tymczasem ich publikacja nastąpiła dopiero w niedzielę z samego rana. Żałujemy. Ktoś powie – to może trzeba wysyłać propozycje wcześniej. Chcielibyśmy, ale nie wszyscy kapitanowie wiedzą w środę czy czwartek, jakimi składami będą dysponowali w niedzielę. A od tego wiele zależy. Mamy nadzieję, że to ostatnia taka sytuacja. Ale też pamiętajcie – nasz ligowy bukmacher byłby pewnie bardziej zdeterminowany, gdyby było więcej rejestracji. Dlatego zachęcamy do założenia konta (całość trwa niecałą minutę, nie trzeba wysyłać żadnych skanów dowodów, etc), bo to spowoduje, że być może będziemy potraktowani priortetowo. Link do rejestracji jest TUTAJ i pamiętajcie, by w miejscu kod promocyjny wpisać STREFA6.

👎 KOLEJNA PRZERWA 👎

Czekaliśmy dwa tygodnie na mecze, i znowu czeka nas pauza. Przypominamy – 1 maja liga NIE GRA. Do rywalizacji wrócimy dopiero 8 maja i od tego momentu przerw już nie będzie. Co do terminarza na 4.kolejkę, to pojawi się on w okolicach 3 maja, we wtorek. Kapitanów, którzy mają umotywowane prośby gry o konkretnej porze, prosimy o taką informację do poniedziałku 2 maja.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ, gdzie ten artykuł również się już pojawił.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.