Plusy i minusy – 2.kolejka


Początkowo wydawało nam się, że nie będziemy mieli tematów, do naszego cotygodniowego cyklu. Ale gdy pochyliliśmy się nad sprawą głębiej, to znaleźliśmy więcej niż potrzebowaliśmy 🙂

Druga kolejka, poza jednym spotkaniem gdzie było trochę nadprogramowych emocji, przebiegła spokojnie. Co prawda nie brakowało nawet czerwonych kartek (w obydwu przypadkach w konsekwencji dwóch żółtych), ale nie były one efektem brutalnej gry, ani niczego w tym stylu. Zresztą – o wszystkim przeczytacie poniżej, a zaczynamy jak zwykle od plusów.

👍 TRANSMISJA WSZYSTKICH SPOTKAŃ 👍

Drugi raz z rzędu udało nam się zrelacjonować na żywo WSZYSTKIE niedzielne potyczki. To był na pewno spory wysiłek, zwłaszcza dla naszego operatora Piotrka, bo kto był wczoraj na lidze i doświadczył wiatru, jaki od czasu do czasu towarzyszył meczom, to wie, że wystać godzinę było ciężko, a co dopiero osiem. Na szczęście nie ucierpiał żaden kabel (chociaż kilka razy było blisko) i wszystkie spotkania zostały pokazane od początku do końca. Dziękujemy za wszystkie donejty, których trochę wczoraj było. Równolegle zachęcamy, że jeśli będziecie oglądali retransmisję z wczoraj (dostępną TUTAJ), to żeby zostawić nam łapkę w górę i subskrypcję (najlepiej z dzwoneczkiem). Dobijamy do 250 subów i brakuje już bardzo niewiele.

👍 1000 POLUBIEŃ NA FACEBOOKU! 👍

Mamy to! Działalność naszego profilu na FB nie jest może długa, ale jak widać – daje określony efekt. Kilka dni temu udało nam się przekroczyć magiczną barierę 1000 obserwatorów! Bardzo dziękujemy i zachęcamy, by do grona naszych fanów dołączali kolejni uczestnicy rozgrywek, zwłaszcza że czasami na Facebooku pojawia się coś, czego nie ma stronie www. TUTAJ możecie nadrobić zaległości.

👍 ŁAWKI DLA REZERWOWYCH 👍

Mała rzecz, ale udało się ją ogarnąć w miarę szybko. Schodząc z boiska nie musicie już leżeć na murawie, ale oddech możecie łapać na drewnianych ławeczkach, które będą stałym elementem wyposażenia ligowego. Jednocześnie prosimy, by właśnie ławki rezerwowych były wyznacznikiem, gdzie Wasze drużyny powinny się koncentrować podczas spotkania. Zdajemy sobie sprawę, że chcecie być w centrum wydarzeń, ale zbierając się blisko kamery, ograniczacie pole widzenia nie tylko naszemu sprzętowi, ale też nam – komentującym. Prosimy, by zwracać na to uwagę następnym razem.

👍 NOWE STROJE WOLI RASZTOWSKIEJ 👍

To się nazywa profesjonalizm. Ekipa Mateusza Kowalczyka, mimo że debiutuje w zmaganiach, bardzo szybko ogarnęła sobie komplet strojów. Jednolite, z numerami, z nazwą drużyny – wystarczyło trochę zaangażowania i chęci. Zachęcamy kolejne zespoły, które nie mają strojów, by podążyły podobną drogą. Co więcej – możemy Wam pomóc w ogarnięciu tematu, jeśli tylko macie na to ochotę.

👎 NERWOWO, NERWOWO… 👎

Sporo emocji przyniosło spotkanie AutoSzyby – RDK Szewnica. Wydaje nam się, że niektórzy zawodnicy muszą przemyśleć swoje zachowanie w jego trakcie, a tyczy się to zwłaszcza bramkarza Szyb, Bartka Pietrasa. Orlik w Woli Rasztowskiej to nie jest miejsce, na wyładowywanie swojej frustracji i niekończące się pretensje i komentarze. Nie będziemy takich rzeczy tolerować.

👎 DZIURAWY TERMINARZ 👎

Ten sezon jest na razie wyjątkowo specyficzny. Pierwszą kolejkę rozegraliśmy planowo, potem była przymusowa przerwa, wczoraj zagraliśmy drugą serię, a teraz znowu czeka nas pauza. Co więcej – 24 marca wrócimy do gry, z kolei 1 maja znów grać nie będziemy (znakomita część z Was na pewno będzie chciała skorzystać z majówki i wydaje się jedyną, właściwą opcją, by w tym terminie odpuścić). Na szczęście potem będzie już lepiej – od 8 maja do 5 czerwca powinniśmy grać bez jakichkolwiek przerw.

👎 REJESTRACJE NA BETFAN 👎

Mniej więcej od piątku przeprowadziliśmy dość szeroką kampanię, informującą o możliwość obstawiania spotkań S6 na BETFAN. I o ile liczba postawionych przez Was kuponów była ok, to gorzej wypadła ilość rejestracji. Być może część z Was zrezygnowała z założenia konta przez błąd techniczny, który do soboty do 21:30 (kiedy to został naprawiony) powodował, że nie można było kombinować ze sobą meczów naszej ligi. Stało się tak omyłkowo, po naszej interwencji wszystko wróciło do normy. Ale tak jak napisaliśmy – bukmacher liczył na trochę więcej rejestracji. A o tym, że warto pokazał przykład Tomka Bylaka z Oknotech, który na czacie pochwalił się wygraną blisko 400 zł na czysto! Przypominamy – każda rejestracja z dedykowanym linkiem TUTAJ i kodem STREFA6 wspiera nasze rozgrywki. A im więcej kont, tym większa szansa na dodatkowe wydarzenia naszej ligi w ofercie BETFAN.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ, gdzie ten artykuł również się już pojawił.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.