Plusy i minusy – 1.kolejka


Emocje po inauguracyjnej serii szóstej edycji powoli opadają. Wiele spotkań zasługiwało na naprawdę dobrą notę i aż chciałoby się napisać: „szkoda, że Państwo tego nie widzieli”.

Jeszcze w sobotę byliśmy optymistycznie nastawieni co do pogody na niedzielę. Przygotowaliśmy wszystkie potrzebne grafiki na transmisję, ale okazało się, że niestety z nich nie skorzystamy. To chyba największe rozczarowanie po wczorajszej premierze, jednak dużo więcej rzeczy było pozytywnych i to od nich zaczniemy nasz cotygodniowy cykl, czyli subiektywne podsumowanie weekendu okiem organizatora.

👍 KOMPLET ZESPOŁÓW W LIDZE 👍

Nie da się ukryć, że coraz ciężej namówić kogokolwiek do udziału w rozgrywkach. Istniało nawet zagrożenie, że w tym sezonie będzie mniej ekip niż w poprzednich latach, ale na szczęście rzutem na taśmę udało się zebrać 16 drużyn. W ostatniej chwili dołączyli do nas zawodnicy FC Radzymin, których frekwencja na pierwszym meczu pozwala mieć nadzieję, że nie podzielą losów innej ekipy z Radzymina, czyli Lemy Logistic i ich przygoda ze Strefą 6 będzie znacznie dłuższa.

👍 FAJNY MECZ DEBIUTANTÓW 👍

A propos FC Radzymin, to zarówno ich, jak i drugiego ligowego beniaminka czyli Kustoszy, chcieliśmy pochwalić za bardzo ciekawy bezpośredni mecz na starcie sezonu. Było i trochę piłkarskiej jakości, mnóstwo sytuacji podbramkowych, zwycięski gol w ostatniej akcji spotkania, ale był też wzajemny szacunek i gra fair play, co w starciach na styku wcale nie jest normą. Czasami bywa tak, że przyjmując ekipę do ligi nie wiesz co to za twór i czy nie masz do czynienia z bombą z opóźnionym zapłonem. Oczywiście tutaj mamy dopiero jeden mecz, natomiast wszystko wskazuje na to, że nasi debiutanci to spokojne drużyny, które chcą po prostu fajnie spędzić czas. I takich ekip potrzebujemy.

👍 NOWE STROJE SHOW TEAMU 👍

Ekipa Przemka Matusiaka wystąpiła w niedzielę w nowych strojach. Efektowny złoty kolor, numery na plecach, nazwiska – super! I zachęcamy kolejne zespoły, by poszły śladem Show Teamu, bo to nie są wielkie koszta, ale dzięki temu wiemy, że mamy do czynienia z poważnym projektem, a nie klasyczną zbieraniną.

👎 KIEPSKA POGODA 👎

Tak naprawdę, to jedyna rzecz, która popsuła nam to piłkarskie święto związane z otwarciem kolejnego sezonu, to pogoda. Zwłaszcza rano padało dość mocno, co niestety uniemożliwiło nam rozstawienie sprzętu do transmisji. Ale nawet gdyby sytuacja wyglądała trochę lepiej, to w okolicach godziny 11:00 padł prąd, więc to również miałoby wpływ na naszą relację LIVE. No nic – mamy nadzieję, że w kolejny weekend będzie już lepiej i nic nie stanie na przeszkodzie, by Wasi kibice mogli na żywo zobaczyć Wasze poczynania na dużym ekranie.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.