Plusy i minusy – 1.kolejka


Nasz cykl, w którym subiektywnym okiem podsumowujemy ostatnią niedzielę cieszył się w poprzednim sezonie dużą popularnością. Dlatego będzie on miał swój ciąg dalszy.

Oczywiście chcemy byście mieli na uwadze, że w osądzie pewnych sytuacji czy zdarzeń (dotyczy to raczej przyszłych kolejek, bo ta inauguracyjna była bardzo spokojna) nasze i Wasze postrzeganie może się różnić. Ale na tym to ma polegać – na dyskusji, do której Was zachęcamy, zwłaszcza jeśli Wasz pogląd w jakiejś kwestii jest zupełnie inny niż nasz. W dzisiejszym artykule będzie jednak dużo więcej plusów i to właśnie od nich zaczniemy!

👍 TRANSMISJA WSZYSTKICH SPOTKAŃ 👍

Pierwszy raz w historii S6 udało nam się przeprowadzić relację na żywo ze WSZYSTKICH zaplanowanych meczów. Było to duże wyzwanie, pod koniec starcia Old Stars – Show Team na chwilę straciliśmy też obraz (piłka uszkodziła kabel łączący kamerę z komputerem), ale poza tym obeszło się bez większych problemów. Oczywiście nie możemy zagwarantować, że lajfy będą w takiej ilości co tydzień, ale będziemy się starać, by było ich jak najwięcej. Dziękujemy też za wszystkie subskrypcje, polubienia i donejty, a jeśli ktoś nie jest jeszcze naszym subskrybentem, to wystarczy kliknąć TUTAJ i można sprawę załatwić od ręki. Zachęcamy Was też by wchodzić z nami w interakcje na czacie lub czasami napisać tam cokolwiek – algorytm YT zadziała i będziemy widoczni dla większej liczby osób.

👍 PIĘKNY GOL ADRIANA BIELECKIEGO 👍

Już w pierwszej kolejce mamy mocnego kandydata do miana „bramki sezonu”. Fantastyczna pół-przewrotka Adriana Bieleckiego z Show Team to było coś naprawdę kapitalnego! Kto nie widział na żywo – niech żałuje, a kto nie widział musi trochę poczekać, bo już wysłaliśmy plik z tym trafieniem do naszego montażysty i niedługo powinien on ujrzeć światło dzienne. Autorowi trafienie oczywiście gratulujemy!

👍 DEBIUT ADAMA MATEJAKA 👍

Adama nikomu przedstawiać nie musimy. Wielokrotny król strzelców wielu rozgrywek, który w niedzielę zadebiutował w Strefie 6 w barwach Oknotech. Jeszcze nie liczyliśmy ile zdobył bramek wczoraj – analiza video dopiero przed nami – ale wydaje się, że było to 7-8 trafień. Czyżby Adam miał szybko doszlusować do najlepszych w kategorii strzelców wszech czasów? Z jego umiejętnościami nie można tego wykluczyć…

👍 INNI „NOWI” TEŻ NIE ZAWIEDLI 👍

Pochwaliliśmy Adama, ale fajnie zaprezentowali się tez inni debiutanci w S6. W PrefBudzie swoje zrobił Patryk Czajka, dobrze bronił bramkarz Woli Rasztowskiej Andrzej Grudziński, fajny powrót do rozgrywek w barwach Joga Bonito (po epizodzie w The Naturacie) zanotował Bartek Lipski, podobał nam się Łukasz Sosnowski z Lemy, a i w Old Stars (mimo porażki) udany pierwszy mecz zanotował choćby Marcin Gryz. I pewnie moglibyśmy tak jeszcze powymieniać 😉

👍 POŚWIĘCENIE ADAMA MICHALIKA 👍

Z dużym bólem obserwowaliśmy wczoraj kulejącego po boisku napastnika Szewnicy. Adam to kapitalny napastnik, ale widać było, że gra z kontuzją, nie mógł dać z siebie 100%, a mimo to nie chciał odpuścić i być może ryzykował nawet pogłębienie urazu. Znamy charakter tego zawodnika i domyślamy się, że pod getrą musiało to wyglądać bardzo źle. Trzymamy kciuki za powrót do pełnej sprawności, bo to nie tylko ważna sprawa dla Szewnicy, ale i dla całych rozgrywek.

👎 POTENCJALNE OPÓŹNIENIA 👎

Tak jak część z Was wie, bo gracie w Nocnej Lidze, im więcej streamowanych meczów, tym większa szansa, że statystyki z tych spotkań zostaną uzupełnione później niż zwykle. Wiąże się to oczywiście z ponownym obejrzeniem wszystkich potyczek i analizie, co zajmuje sporo czasu. Dodatkowo mamy też do uzupełnienia sporo nazwisk po inauguracji, dlatego już teraz zabieramy się do pracy!

👎 KONIEC SERII DUETU JOGA BONITO 👎

Ajajaj! 32 mecze rozegrane z rzędu i KONIEC! Michał Jędrzejczyk i Michał Sawicki to dwaj zawodnicy, którzy jeszcze do wczoraj rozegrali w S6 WSZYSTKIE możliwe spotkania. Ale każda passa ma swój kres – ten pierwszy mimo że był na meczu, to nie pojawił się na placu gry, a drugi leczy kontuzję. Szkoda, jednak mamy nadzieję, że licznik jednego i drugiego ruszy ponownie od najbliższej kolejki.

A jak Wy widzieliście powyższe wydarzenia? Dawajcie znać w komentarzu pod postem albo na naszym Facebooku – TUTAJ, gdzie ten artykuł również się już pojawił.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.