Analizuj, obstawiaj, wygrywaj!


Zgodnie z zapowiedziami ruszamy z Ligą Typerów, która będzie się odbywała na naszej stronie WWW! Nowoczesny system zapewni Wam fajną rozrywkę, a samo obstawianie nie zajmie dłużej niż kilkanaście sekund.

Zabawa w typowanie wyników spotkań to zawsze dodatkowa adrenalina związana ze sprawdzaniem rezultatów po każdej, zakończonej kolejce. I chcemy ją Wam zapewnić, poprzez bardzo szybki i bezproblemowy udział w zabawie w Ligę Typerów w serwisie www.strefa6.pl. Co trzeba zrobić? Nic prostszego! W menu głównym znajdziecie zakładkę TYPER. Najeżdżając na nią wysuną Wam się trzy opcje:

  • ranking (wymaga jeszcze drobnych poprawek graficznych)
  • typuj wyniki
  • regulamin zabawy

Najpierw zerknijcie w tę ostatnią. Tam otrzymacie pełny pakiet informacji dotyczący udziału w zabawie. Czyli gdzie się zarejestrować, jak się zalogować i za co przyznawane są punkty. Żeby bowiem przejść do opcji nr „2′ należy być właśnie zalogowanym. Moduł do rejestracji/logowania znajduje się w prawym górnym rogu strony (jeśli używacie komputerów stacjonarnych) lub w menu (jeśli korzystacie z telefonów). I to co ważne – jeśli macie konto na facebooku, to wystarczy jedno kliknięcie (zaloguj przez FB) i już możecie przejść do typowania! Jeśli z kolei takiego konta nie posiadacie, to zostaje Wam rejestracja tradycyjnymi metodami.

Gdy będziecie już zalogowani, wtedy przechodzicie do wytypowania wyników. Szybka analiza spotkań, wprowadzenie cyferek, zaznaczenie jokera (charakterystyczna piłeczka podświetlająca się na żółto po kliknięciu) a całość zapisujecie. Banalne, prawda?

Dla najlepszego typera, który wygra nasza zabawę przewidujemy statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Ale to wcale nie będzie takie proste, bo od czasu do czasu będziemy dorzucać do typerki pytanie bonusowe. Wszystko po to, by dać Wam większe szanse na skok w górę w tabeli. Zabawa będzie więc naprawdę przednia!

Na końcu zaznaczmy, że typer na stronie będzie rozgrywany równolegle do typera facebookowego (o którym więcej przeczytacie TUTAJ). Zachęcamy do udziału w obydwu, a w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.