Znamy grupy III edycji Pucharu Ligi!


Zanim poznamy mistrza Strefy 6 wyłonimy triumfatora Pucharu Ligi! Czy po raz trzeci z rzędu po to trofeum sięgną AutoSzyby?

Ekipa Kamila Wiśniewskiego ma patent na krótkie mecze. Już dwa razy wygrywała Puchar i zgarniała praktycznie wszystkie nagrody indywidualne. Mówi się, że do trzech razy sztuka – czyżby więc w niedzielę Szyby miał zdać prymat innej ekipie? To nie jest wykluczone, bo wiele drużyn ma chęć na okazałe trofeum, zwłaszcza te, którym w lidze się nie powiodło. A jak wygląda podział grup?

Zacznijmy od tego, że nie przeprowadzaliśmy losowania. Zebraliśmy Wasze preferencje i staraliśmy się ułożyć całość tak, aby grupy były wyrównane i by została zachowana zasada, by w jednej stawce znalazły się dwa zespoły z 1.ligi i dwa z 2.ligi. To się udało i na grafice możecie zobaczyć tego efekty.

Wszystkie mecze będą rozgrywane na dystansie 1×12 minut. Do dalszej fazy z grup przejdą dwie najlepsze ekipy. W fazie play-off przy wyniku remisowym – seria rzutów karnych po 3. Szczegółową rozpiskę spotkań, czyli kto z kim i o której przedstawimy w okolicach piątku. Dodajmy, że wyniki będziemy uzupełniali na żywo (po każdym zakończonym spotkaniu).

Jeśli chodzi o godzinowy plan na resztę dnia (godziny grup macie podane na grafice), to wygląda on następująco:

Ćwierćfinały: 15:00 – 16:00

Półfinały: 16:00 – 16:30

Mecze o 3 miejsce i wielki finał: 16:30 – 17:00

Weźcie pod uwagę, że na Puchar można dopisać dodatkowo dwóch gracz. ALE! Dopisanie MUSI nastąpić do soboty! Chcemy uniknąć zamieszania podczas turnieju i jednocześnie chcemy kontrolować kogo dopisujecie, żeby nie doszło do jakiejś patologii, że nagle przyjeżdżacie innym składem niż na ligę.

Co ważne – jeśli jakaś ekipa ma nie dojechać na zmagania (nie pasują jej godziny, nie ma składu lub po prostu nie chce zagrać w Pucharze), to oczekujemy informacji jak najszybciej! Jeśli dojdzie do sytuacji, że liczymy udział wszystkich zespołów, a dzień przed (lub co gorsze – w dniu rozgrywania Pucharu) okaże się, że jakiejś drużyny zabraknie, a wcześniej nie informowała o takim zagrożeniu – to będzie koniec naszej współpracy. Musimy szanować siebie nawzajem, zwłaszcza, iż macie dużo czasu, by temat ogarnąć jak trzeba.

Mamy przygotowane puchary za miejsca 1-3, jak również statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca oraz bramkarza. Wszystko rozdamy na uroczystym zakończeniu zmagań, które odbędzie się po ostatniej kolejce ligowej.

Na niedzielę nie planujemy transmisji. Chociaż gdyby się okazało, że pogoda będzie niezła, to może puścimy fazę finałową, ale nie chcemy niczego obiecywać. Gdyby coś się w tym temacie zmieniło, to damy Wam znać w oddzielnym artykule.

A w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.