Zakończono montaż źródła wody pitnej!


Mamy świetną wiadomość dla wszystkich uczestników i kibiców rozgrywek. We wtorek zostały wykonane ostatnie prace, przy budowie tzw „poidełka”.

Źródełko wody znalazło swoje miejsce w bardzo bliskiej odległości od wejścia na plac gry. Dzięki temu każdy spragniony, każdy komu będzie doskwierał upał lub kto po prostu będzie chciał schłodzić twarz (lub inne części ciała), znajdzie ku temu sposobność w odległości kilku metrów od boiska. Możemy jedynie żałować, że instalacja nie przypadła na pierwsze trzy kolejki, gdzie pogoda nas nie rozpieszczała, ale nie narzekajmy. Na pewno jeszcze nie raz przyjdzie nam się zmierzyć z wysokimi temperaturami i to źródełko w sposób perfekcyjny spełni wówczas swoją rolę.

Dodajmy, że oprócz poidełka, Zakład Gospodarki Komunalnej w Klembowie wykonał również koszenie całego obiektu. Mamy również informację, że w najbliższym czasie jest planowana konserwacja sztucznej trawy, co pozwoli wyrównać powierzchnię boiska. Dzięki temu komfort z gry będzie jeszcze lepszy niż do tej pory.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.