Zakończenie VI edycji rozgrywek


W niedzielę o godzinie 21:00 zapraszamy na uroczyste zakończenie zmagań Strefy 6! Odbędzie się ono na hali w Zielonce i dodatkowo nie zabraknie Meczu Gwiazd!

Zwykle jest tak, że po sezonie rozgrywanym jesienią, nie organizujemy zakończenia na boisku, bo wiadomo że warunki atmosferyczne są różne. Dlatego lepiej spotkać się pod dachem, tak jak to miało miejsce chociażby rok temu. Wtedy również wręczenie nagród odbyło się na hali sportowej w Zielonce. Mamy nadzieję, że nie zabraknie żadnego z przedstawicieli TOP 3 z każdego poziomu rozgrywkowego, jak również z Pucharu Ligi. Nie wyobrażamy sobie także, by nie dojechał ktoś, kto ma do odebrania nagrody za osiągnięcia indywidualne. Zależy nam, by wszystkie statuetki i puchary od razu trafiły w Wasze ręce, byśmy nie musieli przetrzymywać ich aż do marca.

Dodatkowo po ceremonii zakończenia odbędzie się Mecz Gwiazd – 1.liga kontra 2.liga! Prawdopodobnie wystartuje on około godziny 21:30, może ciut później, zależy ile potrwa wręczanie nagród. Składy na to spotkanie przedstawimy Wam w oddzielnym artykule, ale większość zawodników została już poinformowana. Zależało nam, by wystąpili w nim ci, którzy nie mieli okazji zagrać w podobnym spotkaniu przed rokiem. Mecz – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – będzie transmitowany na naszym kanale YouTube.

Adres hali to Zielonka, ulica Łukasińskiego 1/3. Po wejściu kierujcie się od razu na górę (po schodkach) i zajmujcie miejsca na trybunach. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.