Zacznij z nami piłkarską wiosnę!


Pogoda za oknami powoli zachęca do gry na otwartej przestrzeni. A skoro tak, to mamy nadzieję, że wiosenne granie rozpoczniecie wspólnie z nami!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w turnieju na sztucznej trawie, który odbędzie się w niedzielę, 19 marca w Woli Rasztowskiej (koło Radzymina). Jak gramy? Tutaj żadnych niespodzianek – system 5+bramkarz, maksymalnie 12 osób w składzie, przynajmniej 4 mecze w grupie, a do tego dobra atmosfera, muzyka, nagrody, darmowe energetyki, zdjęcia, a przy założeniu dobrej pogody – nawet transmisja LIVE (poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało rok temu). Warto dodać, że turniej ma charakter amatorski, dlatego zabrania się udziału zawodników z 4.ligi lub wyższej.

Wszystkie potrzebne info związane z zapisami możecie znaleźć na FB Nocnej Ligi Halowej, gdzie zostało utworzone wydarzenie TUTAJ. Klikając opcję „wezmę udział” albo „zainteresowany” będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z imprezą.

Razem z deklaracją uczestnictwa, możecie nam od razu wysyłać bloki godzinowe, w których najbardziej pasuje Wam grać. Rywalizację zaczniemy prawdopodobnie od 8:00 (lub 9:00) a skończymy około 18:00/19:00 (w sumie 4 grupy po 5 drużyn, chociaż nie wykluczamy grup 6-zespołowych, a to by oznaczało jeszcze więcej gry). Czyli:

grupa A 8:00 – 10:00

grupa B 10:00 – 12:00

grupa C 12:00 – 14:00

grupa D 14:00 – 16:00

Do fazy play-off przejdą po dwie najlepszy ekipy z każdej stawki i tę część rozpoczniemy około 16:00/17:00. W grupie mecze będą trwały po 10/12 minut, dalej po 12/15 minut. W sytuacji, gdyby zgłosiło się więcej ekip niż 20 nie wykluczamy, że część grup rozegramy w sobotę.

Więcej informacji – w tym szczegółowy regulamin – podamy w miarę zbliżania się turnieju. Co do wpisowego, to wszystkie informacje znajdziecie w wydarzeniu, ewentualnie telefonicznie: 501-162-400 (Robert) lub mailowo: kontakt@nocnaligahalowa.pl lub kontakt@strefa.pl

Liczymy na Waszą pomoc w kwestii udostępniania informacji o turnieju oraz zapraszania do niego swoich znajomych. Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, spotkać się z Wami w dużym gronie!

PS: przypominamy, że prowadzimy też zapisy do naszej ligi – Strefa 6. Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.