Wypełnij ankietę i pomóż w rozwoju rozgrywek


Drodzy uczestnicy – do następnej kolejki zostało sporo czasu. I bardzo by nam zależało, abyście wykorzystali ten fakt i wypełnili naszą ankietę.

Zdajemy sobie sprawę, że wypełnianie kwestionariuszy nigdy nie należy do przyjemnych czynności. Ale tutaj sprawa wygląda o tyle inaczej, bo po pierwsze: większość zagadnień to pytania zamknięte (więc pójdzie szybko), a po drugie – Wasz głos może spowodować, że będziecie odczuwali jeszcze większy komfort z uczestnictwa w zmaganiach. A przecież o to właśnie chodzi. Dawajcie znać co Was boli, co leży Wam na wątrobie – każdą krytykę czy wskazówki przyjmiemy bez problemu, byle było to konstruktywne. To zresztą jeden z niewielu momentów, gdy możecie powiedzieć Organizatorowi co o nim myślicie i to bez żadnych konsekwencji, bo ankieta jest oczywiście anonimowa.

Formularz do wypełnienia znajduje się TUTAJ. Będziemy wdzięczni za każdą odpowiedź i obiecujemy, że wszystkie odpowiedzi dogłębnie przeanalizujemy. Z kolei do najciekawszych pomysłów czy wskazówek ustosunkujemy się w oddzielnym artykule.

Na odpowiedzi czekamy do rozpoczęcia najbliższej serii gier. Jeśli macie jakieś fora drużynowe, to możecie tam podesłać link. Jest to naprawdę ważna sprawa i chcielibyśmy, żebyście podeszli do niej poważnie. Razem z Wami chcemy zadbać o to, by Strefa Szóstek rosła w siłę i w kolejnej edycji liczyła 20 zespołów. Pomożecie? 😉

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.