Wypełnij ankietę i pomóż nam rozwijać rozgrywki!


Drodzy uczestnicy – to jest moment, w którym bez żadnych konsekwencji możecie powiedzieć Organizatorowi co o nim myślicie. Nie zmarnujcie tej okazji!

Wiemy, że hasło „ankieta” nie budzi najlepszych skojarzeń. Ale spokojnie – ta jest naprawdę krótka, ma 25 pytań, z czego znakomita większość to takie, gdzie za odpowiedź wystarczy jedno kliknięcie. Poza tym wypełnienie kwestionariusza jest anonimowe, nie zbieramy ŻADNYCH danych, a chcemy po prostu wiedzieć, co myślicie o Strefie Szóstek. To jest znakomity moment, byście wskazali nam kierunek, w którym te zmagania powinny iść. Zabieracie więc głos we własnej sprawie, bo wiadomo że liga jest dla uczestników i to Wy macie się tutaj czuć komfortowo.

Link do ankiety znajduje się TUTAJ. Będziemy wdzięczni za każdą odpowiedź i obiecujemy, że wszystkie Wasze kwestionariusze dokładnie przeanalizujemy. Z kolei do najciekawszych pomysłów czy wskazówek ustosunkujemy się w oddzielnym artykule.

Na odpowiedzi czekamy przez najbliższy tydzień. Jeśli macie jakieś fora drużynowe, to możecie tam podesłać link. Jest to naprawdę ważna sprawa i chcielibyśmy, żebyście podeszli do niej poważnie. Razem z Wami chcemy zadbać o to, by Strefa Szóstej rosła w siłę i kolejne chętne drużyny. Pomożecie? 😉

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.