UWAGA! Trwają prace modernizacyjne na stronie.


W ostatnich dniach poświęciliśmy sporo czasu, by poprawić działanie naszej witryny internetowej. Do ideału daleko, ale wiele ważnych kwestii udało się rozwiązać.

To co zdecydowanie najważniejsze – przenieśliśmy naszą stronę na nowy serwer. To spowodowało znakomite przyspieszenie wczytywania strony głównej oraz wszystkich pozostałych. Po drugie – poprawiliśmy wygląd najważniejszych zakładek, czyli tabeli, terminarza oraz statystyk indywidualnych w wersji mobilnej. Jest tu jeszcze trochę do udoskonalenia, ale to głównie kosmetyka. Powiększyliśmy też czcionkę, dzięki czemu czytanie artykułów na telefonach komórkowych powinno być wygodniejsze. Oprócz tego usprawniliśmy kilka innych rzeczy, czasami niewidocznych gołym okiem, lecz ważnych z perspektywy działania całego mechanizmu.

Zdajemy sobie sprawę, że mimo powyższego, nie wszystko jeszcze wygląda tak jak powinno. Przede wszystkim nie sumują się statystyki w profilu zawodników i to na tym skupimy się w najbliższym czasie. Niedługo uzupełnimy także zdjęcia drużynowe i wtedy też zajmiemy się dopieszczeniem profili zespołowych. W wielu miejscach testujemy również pewne rozwiązania, dlatego jeśli coś wydaje Wam się zupełnie niepasujące do reszty, to prawdopodobnie za chwilę już tego nie zobaczycie. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu i liczymy na zrozumienie. Gdy serwis już w 100% będzie wyglądał tak jak sobie to zaplanowaliśmy, to zapewniamy Was, że będziecie go odwiedzali codziennie.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.