Transmisja (prawie) na żywo z 6.kolejki


Niespodzianka! W czwartek 16 czerwca (czwartek, dzień wolny od pracy) pokażemy Wam retransmisję ze spotkań 6 kolejki, rozegranych 22 maja!

Zacznijmy od początku – niestety nie dane Wam było obejrzeć na żywo spotkań z szóstej serii gier. Wóz transmisyjny dojechał, ale przez problemy techniczne, nie mogliśmy odpalić streama. Ale wszystkie spotkania nagraliśmy i pomyśleliśmy że byłoby szkoda, aby się zmarnowały! Dlatego jutro Wam je pokażemy i to z komentarzem na żywo! Relację rozpoczniemy o godzinie 8:00 i mniej więcej co 50 minut będziemy puszczali kolejny mecz (przyspieszenie wynika z mniejszej liczby przerw niż normalnie). A tak to wygląda kompleksowo:

8:00 PrefBud Tulewo 🆚 Lema Logistic

8:50 Bad Boys Ostrówek 🆚 Retro Squad

9:40 Wola Rasztowska 🆚 Tygłysy

10:30 OknoTech Radzymin 🆚 Old Stars Team

11:20 Magnatt 🆚 Al-Mar Wołomin

12:10 AutoSzyby 🆚 Al-Maj Car Marki

13:00 Show Team 🆚 Joga Bonito

13:50 Black Dragons Team 🆚 RDK Szewnica

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.