Statystyki w profilu zawodnika – wreszcie działają!


Ta rzecz spędzała nam sen z powiek. Długo szukaliśmy przyczyny i wreszcie udało się ją znaleźć. To kolejny krok w przód jeśli chodzi o rozwój naszego serwisu internetowego.

Przez całą pierwszą edycję liczby w profilu zawodnika były na poziomie 0. Nie działały wykresy kołowe, system źle obliczał % zwycięstw, porażek i remisów, a przede wszystkim nie był w stanie zsumować Waszych osiągnięć indywidualnych. Ale to już przeszłość! W weekend udało się to wszystko naprawić, dzięki czemu wchodząc w profil danego gracza, możecie już zobaczyć:

  • ile rozegrał meczów
  • jaki ma % asyst na mecz
  • jaki ma % goli na mecz
  • ile ma łącznie punktów w klasyfikacji kanadyjskiej
  • jak wygląda w % bilans zwycięstw, remisów i porażek
  • jaki był jego poprzedni klub

To zresztą dopiero początek naszych działań w profilu gracza, bo to miejsce ma dużo większe możliwości. Tutaj sporo zależy też od Was – jeśli chcecie, by Wasze profile zostały uzupełnione o wagę, wzrost, datę urodzenia czy numer na koszulce – napiszcie do nas. Wszystko jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie od ręki.

Oprócz powyższych zmian, na stronie dokonaliśmy też poprawek w wielu innych miejscach. W tym tygodniu planujemy kolejne, a jednocześnie zależy nam by rozbudować profile drużynowe. Bierzemy to sobie za cel na najbliższy czas, a gdy tylko uda się dokonać czegoś przełomowego, na pewno Was o tym poinformujemy.

Gdybyście też mieli swoje uwagi dotyczące strony – czekamy na wiadomości. Każda wskazówka może być bardzo cenna i do każdej podejdziemy analitycznie. Jeśli więc chcielibyście nam cos doradzić – jesteśmy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.