Euro-Typer! Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Przed nami miesiąc pełen emocji, związany z meczami EURO. A żeby dać Wam trochę dodatkowej adrenaliny, zachęcamy do wzięcia udziału w Lidze Typerów!

Jak dołączyć do zabawy? Wszystko jest banalnie proste. Wpierw należy się ZAREJESTROWAĆ. Rejestrację znajdziecie w prawym górnym rogu strony lub (dla korzystających z telefonów) w menu. W opcji gdzie macie do wpisania „imię” oraz „nazwisko”, należy wpisać wiarygodne dane, żebyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia, z kolei w opcji „nazwa użytkownika” nick, którym chcecie się posługiwać w zabawie. Na stronie będzie widoczna wyłącznie nazwa użytkownika, więc cała reszta pozostanie tylko do wiadomości organizatora. Gdy już się zarejestrujecie, musicie oczekiwać na maila z systemu. Sprawdźcie swoją skrzynkę pocztową (również folder SPAM) i gdy otrzymacie wiadomość, wówczas musicie ponownie zalogować się na stronie, używając hasła, jakie otrzymaliście w mailu. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z logowaniem lub rejestracją – piszcie.

UWAGA – opcja logowania przez Facebook nie działa!

Gdy jesteście już zalogowani wchodzicie w TYPERA (w menu głównym) i przechodzicie do zakładki „typuj wyniki” (dla niezalogowanych jest ona pusta). Gdy znajdziecie się w menu typowania, od razu pojawią się Wam mecze, gdzie należy wpisać przewidywany wynik. Do Was należy, czy wszystkie wyniki fazy grupowej uzupełnicie od razu, czy też będziecie to robili cyklicznie. My będziemy aktualizowali rezultaty po ostatnim meczu każdego dnia. Pamiętajcie jednak, że do klasyfikacji generalnej liczy się też faza pucharowa! Ranking znajduje się w tym samym miejscu w menu, czyli TUTAJ.

Za dokładnie wskazany rezultat otrzymacie trzy punkty, za właściwie wytypowanego zwycięzcę lub remis jeden punkt. Jeśli prawidłowo wytypujecie zwycięzcę i jednocześnie wskażecie prawidłową różnicę bramek (czyli postawiliście 2:1 a było 3:2), to dostaniecie 2 punkty.

Możliwość typowania kończy się wraz z rozpoczęciem danego spotkania. Wówczas nie ma już możliwości dokonania zmiany swoich typów.

A co mamy dla zwycięzców? Otóż:

1 miejsce – podwójne zaproszenie do kina Helios + bonus do BETFAN 50 zł

2 miejsce – bonus do BETFAN 30 zł

3 miejsce – bonus do BETFAN 20 zł

miejsca 4-10 – bonus do BETFAN 10 zł

Ale to nie wszystko! Jeszcze więcej nagród mamy dla Was na specjalnie utworzonej grupie na Facebooku – TUTAJ. Dołączajcie, bo naprawdę warto, a poza tym zostało już naprawdę niewiele czasu – pierwszy mecz już jutro o 21:00! Aczkolwiek do zabawy można oczywiście dołączyć w dowolnym momencie.

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów – piszcie do nas na kontakt@strefa6.pl

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.