Stan drużyn w VII edycji – raport aktualizowany!


W ostatnią niedzielę marca rozpocznie się już 7 edycja Strefy 6. I jak co roku chcemy, abyście byli na bieżąco z sytuacją dotyczącą liczby zespołów i nie tylko.

Niedługo przygotowania zmagań szóstkowych ruszą pełną parą. W tym momencie kończymy zmagania Nocnej Ligi Halowej i powoli będziemy się przestawiać sztuczną trawę. Naszym celem na tę edycję jest zebranie 20 zespołów, które stworzą dwa poziomy rozgrywkowe po 10 ekip. Jak to wygląda na ten moment? Otóż na razie tylko jedna ekipa definitywnie pożegnała się ze zmaganiami. To Wola Rasztowska. Dziękujemy chłopakom za fajną rywalizację w poprzednim sezonie i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z amatorskimi rozgrywkami. Z ekip, które jeszcze nie wiedzą, czy uda im się uformować są Show Team oraz Magnatt. W przypadku tych pierwszych chodzi o problemy kadrowe i chociaż mamy nadzieję, że Przemek Matusiak i spółka zdołają się zebrać, to nie będziemy na nich naciskać. Być może w miarę zbliżania się sezonu głód piłki zwycięży i tę sympatyczną ekipę zobaczymy ponownie na boisku w Woli. Co do Magnatta, to nie posiadamy w tej chwili żadnych informacji co dalej z nimi, ale podobnie było przed rokiem, a mimo to nie odpuścili rywalizacji. Liczymy, że teraz będzie podobnie.

A co z nowymi ekipami? Na 100% chce u nas zagrać Netservis Dobczyn. Mieliśmy okazję poznać tę drużynę na Pucharze Nocnej Ligi Halowej i musimy przyznać, że bardzo podoba nam się ich podejście. Dużo osób do gry, sporo jakościowych zawodników, fajnie prowadzone social media, więc na pewno będą wzmocnieniem Strefy 6. Kto oprócz NetServisu? Pisało do nas jeszcze pięć ekip, ale dopóki nie mamy czegoś „na piśmie”, nie chcemy wychodzić przed szereg. Wierzymy, że rozmowy negocjacyjne przebiegną sprawnie i uda się powalczyć o dwie 10-zespołowe klasy rozgrywkowe.

Poniżej możecie zobaczyć efekt zebranych przez nas informacji. W sytuacji, gdybyśmy dowiedzieli się czegoś nowego, to będziemy na poniższej rozpisce dokonywać stosownych zmian, dlatego warto śledzić ten artykuł na bieżąco.

➡️ PrefBud Tulewo 🟢

➡️ Al-Mar Wołomin 🟢

➡️ AutoSzyby 🟢

➡️ OknoTech Radzymin 🟢

➡️ Al-Maj Car Marki 🟢

➡️ Black Dragons Team 🟢

➡️ Bad Boys Ostrówek 🟡

➡️ Wola Rasztowska 🔴

➡️ RDK Szewnica 🟡

➡️ Show Team 🔴

➡️ Old Stars Team 🟢

➡️ Retro Squad 🟢

➡️ Magnatt 🟢

➡️ FC Radzymin 🟢

➡️ Black Horses (zmiana nazwy z Drink Team) 🟢

➡️ Kustosze 🟡

➡️ NetServis Dobczyn 🟢

➡️ Joga Bonito 🟢 (powrót do ligi)

➡️ FC Spectare (na 90%)

➡️

➡️

Legenda:

🟢 – grają na pewno

🟡 – raczej grają

🟠 – raczej nie grają

🔴 – nie grają na pewno

Chcąc zapewnić Wam przejrzystość jeśli chodzi o terminarz na cały sezon i uświadomić w jakich dniach będą rozgrywane wszystkie kolejki (dzięki czemu będziecie mogli sobie poplanować różne wyjazdy, etc) przedstawiamy od razu harmonogram na VII edycję (zakłada on rozegranie 7 kolejek + Puchar Ligi, jakkolwiek przy 20 zespołach, kolejek będzie 9 + PL). Na pewno nie będziemy grali 9 kwietnia (Święta Wielkanocne) oraz 30 kwietnia (długi weekend majowy).

📆 1 kolejka – 26 marca

📆 2 kolejka – 2 kwietnia

📆 3 kolejka – 16 kwietnia

📆 4 kolejka – 23 kwietnia

📆 5 kolejka – 7 maja

📆 Puchar Ligi/6kolejka – 14 maja

📆 6 kolejka/Puchar Ligi – 21 maja

📆 7 kolejka – 28 maja

📆 8 kolejka (opcjonalnie) – 4 czerwca

📆 9 kolejka (opcjonalnie) – 11 czerwca

Jak co roku, przed każdym sezonem, gdy już otrzymamy składy przygotowujemy Wam ruchy transferowe, jakie zaszły w składach wszystkich zespołów. Dlatego im szybciej poznamy Wasze kadry na najbliższą edycję, tym lepiej.

Zapewniamy Was, że pod względem naszego zaangażowania i profesjonalizmu nic nie spadnie poniżej poziomu, do którego jesteście przyzwyczajeni. Nasze najmocniejsze strony czyli transmisje ze wszystkich spotkań (przy założeniu dobrej pogody), zdjęcia, opisy, zapowiedzi, rzetelnie prowadzone statystyki, kursy na BETFAN – tego możemy być pewni. Będą też zdjęcia indywidualne – co więcej, niektóre fotki zawodników uzupełnimy na dniach, albowiem część z Was gra u nas w Nocnej Lidze Halowej, gdzie była przeprowadzana sesja zdjęciowa. Dla przykładu wrzuciliśmy już fotkę Łukasz Godlewskiego TUTAJ, abyście mogli zobaczyć, jak to będzie wyglądało. Do zmian dojdzie również na stronie WWW, by była ona jeszcze bardziej funkcjonalna. Ale to nie wszystko – w naszej głowie są kolejne pomysły, by zwiększyć Wasz komfort udziału w SB. Dlatego bądźcie z nami, obserwujcie, a jeśli macie jakichś znajomych, którzy chcieliby pograć – odsyłajcie do nas. Jesteśmy w kontakcie!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.