Stan drużyn w III edycji – raport aktualizowany!


Zapewne jest tak, że część z Was uzależnia udział w naszych rozgrywkach od tego, czy uda się podzielić zespoły na dwie klasy rozgrywkowe. A wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie.

Ten podział jest ważny z prostego powodu – drużyny lepsze będą miały więcej meczów o stawkę, podobnie zresztą jak drużyny trochę słabsze, które na poziomie drugiej ligi nie będą się musiały obawiać, że na mecz do Woli jadą wyłącznie po najniższy wymiar kary. Poniżej prezentujemy rozpiskę, aczkolwiek z góry informujemy, że celowo nie umieszczamy w niej wszystkich nowych ekip, albowiem chcemy wpierw zaprezentować je na naszym Facebooku. Na ten moment wygląda to tak:

DOTYCHCZASOWE DRUŻYNY:

Green Team

HandyMan Elewacje

Bad Boys Ostrówek

AutoSzyby.com

PrefBud Tulewo

Orlik Zabrodzie

Joga Bonito

Show Team

Retro Squad

The Naturat

NOWE DRUŻYNY:

Copa FC

Beer Team

Al-Mar Wołomin

Lema Logistic

Black Dragons Team

Al-Maj Car Marki

AKS Elektro

Box Garda Marki

rezerwacja

Na zielono będziemy zaznaczać ekipy, których kapitanowie udział potwierdzili, a na czerwono gdy okaże się, że dana drużyna rezygnuje ze współpracy w kolejnej edycji. Czekamy też na zgłoszenia nowych zespołów!

W przypadku, gdyby udało się zebrać 20 ekip, to wtedy postaramy się o uczciwy podział na dwie klasy rozgrywkowe. Wszystko odbędzie się w porozumieniu z zainteresowanymi drużynami.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.