Rusza projekt „Reprezentacja Strefy 6”


Dwa tygodnie temu zgłosiliśmy do rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski reprezentację naszej ligi. Trochę w ciemno, ale jesteśmy pewni, że znajdą się wśród Was chętni, by wziąć udział być może w najważniejszej, futbolowej przygodzie swojego życia.

Tak jak doskonale się pewnie orientujecie, w ramach Pucharu Polski grały już reprezentacje dwóch innych piłkarskich projektów, które organizujemy – Nocnej Ligi Halowej i Futboligi. Za każdym razem to jest super doświadczenie, bo zawodnicy, którzy w ramach ligi często stanowią dla siebie rywali, teraz stają po jednej stronie barykady i walczą o wspólny cel. Obserwujemy Wasze poczynania nie od dziś i nie zajmowalibyśmy sobie czasu, gdybyśmy nie wiedzieli, że wśród czytających te słowa są tacy, których stać na dobrą grę na pełnowymiarowym boisku. Wiemy też, że wchodząc na plac dacie z siebie 100%. Dlaczego więc mielibyśmy nie spróbować?

Według wstępnych informacji pierwsza runda OPP przypadnie na 14-15 sierpnia. Niewykluczone, że nasz premierowy mecz zostanie rozegrane na stadionie PKSu Radość, gdzie „pucharowy weekend” organizują Kartofliska (cztery mecze zostałyby rozegrane w sobotę, cztery w niedzielę). Do tego momentu chcemy zbudować kadrę, zorganizować stroje, umówić kilka sparingów, a potem pozostanie nam już tylko odliczać dni.

Nie ukrywamy, że kilka wstępnych rozmów dotyczących udziału w reprezentacji już poczyniliśmy. Przede wszystkim chcieliśmy sprawdzić, czy przewidywania co do Waszych chęci faktycznie są zbieżne z naszymi oczekiwaniami. I widzimy, że nie pomyliliśmy się. Macie mega-entuzjastyczne podejście do tematu, dlatego w najbliższych dniach będziemy się odzywać do kolejnych graczy.

A jeśli wszystko dobrze pójdzie, to podobnie jak pozostałe debiuty naszych drużyn w Pucharze Polski, także ten postaramy się uwiecznić, by stanowił fajną pamiątką dla nas wszystkich. Tak to wyglądało jeśli chodzi o Futboligę:

a tak, jeśli chodzi o Nocną Ligę Halową:

Jesteśmy przekonani, że zabawa będzie przednia a jeśli uda się sprawić, że o Strefie Szóstek będzie dzięki temu głośno – byłby to fantastyczny dodatek. A przecież nieprzypadkowo mówi się, że kto nie ryzykuje ten pije szampana! My nie mamy NIC do stracenia, dlatego operacja „Puchar Polski” rozpoczyna się właśnie dziś! Liczymy, że będziecie z nami, zwłaszcza, że o wszystkim co związane ligową reprezentacją będziemy Was informowali na bieżąco. A jeśli czujecie się na siłach, by do nas dołączyć – dawajcie znać! Nad żadnym zgłoszeniem nie przejdziemy obojętnie.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.