Dołącz do nas na kolejny sezon!


Po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić do zabawy wszystkich fanów futbolu. Wkrótce wystartuje kolejny sezon rozgrywek w Woli Rasztowskiej i mamy nadzieję zobaczyć tam również Was!

Zacznijmy może od przedstawienia się tym, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami współpracować. Organizacją rozgrywek zajmujemy się od lat. Naszym sztandarowym projektem, którym możemy się z dumą pochwalić jest Nocna Liga Halowa, prawdopodobnie najbardziej profesjonalnie zorganizowane rozgrywki halowe w Polsce. Od tego się zaczęło, ale ponieważ na hali można grać tylko przez kilka miesięcy, chcieliśmy zorganizować coś również na świeżym powietrzu. I tak padł pomysł, by zrobić coś fajnego w Woli Rasztowskiej. W marcu 2023 zagramy tutaj już po raz siódmy. Przez ten ponad dwa lata przewinęło się u nas 29 zespołów. Znakomita część z nich nadal u nas gra, inne się rozwiązały, jeszcze inne poszukały szczęścia gdzie indziej. Ale możemy Was zapewnić, że kończąc współpracę każda była zadowolona. Wszystkie chwaliły profesjonalne podejście do tematu, organizację, świetny kontakt i dobrą atmosferę. I gwarantujemy Wam, że Wasze odczucia będą identyczne.

Być może dla części z Was straszakiem jest arena zmagań, bo Wola Rasztowska brzmi nieco egzotycznie, lecz zapewniamy że dojazd jest znakomity, a i sam obiekt jest w bardzo dobrym stanie. Co więcej – to miejsce gdzie można nie tylko pograć w piłkę, bo znajduje się tu również boisko do siatkówki plażowej, miejsce na grill, scena (z daszkiem, gdzie można się skryć przed deszczem), plac zabaw (idealny, by zostawić dzieci, a samemu pograć w piłkę) a do tego bardzo duży parking. Na warunki na pewno narzekać nie będziecie.

Na co jeszcze możecie liczyć?

– na bieżąco aktualizowaną stronę www i profil na FB
– zapowiedzi i opisy meczów
– starannie prowadzone statystyki
– obszerne podsumowania
– profile indywidualne
– zdjęcia drużynowe
– elastyczny terminarz dopasowany do próśb
– profesjonalne fotki z meczów – przykład TUTAJ
– transmisje LIVE – przykład TUTAJ
– kontrowersje kolejki – przykład TUTAJ
– wybór kiksu miesiąca i sezonu – przykład TUTAJ
– wybór interwencji miesiąca i sezonu – przykład TUTAJ
– wybór bramki miesiąca i sezonu – przykład TUTAJ
– ligowe mecze w ofercie polskiego bukmachera BETFAN – więcej TUTAJ
– projekt i wykonanie logotypów drużynowych
– relacje w lokalnych mediach (Wieści Podwarszawskie, WWL24, Sportowe WWL)
– muzykę w trakcie spotkań
– wywiady z zawodnikami
– ligę typerów z nagrodami
– pomiary prędkości czy przebiegniętego dystansu!
– vouchery do lokalnych restauracji, bilety do kina
– cotygodniowe zestawienia TOP 6
– możliwość gry w ligowej reprezentacji

W planach mamy też kolejne nowości – wyniki na żywo, zdjęcia indywidualne czy kolejne materiały video. Ale to nie wszystko – kto nas zna ten wie, że jesteśmy wyznawcami zasady, iż „kto nie idzie do przodu ten się cofa”. Ciągle szukamy innowacji które pozwolą Wam z jeszcze większą chęcią przyjeżdżać na niedzielne rozgrywki i sprawią, że jeszcze częściej będziecie odwiedzali naszą stronę.

Ok, to teraz słówko o liczbie drużyn. Chcielibyśmy, aby podobnie jak w poprzednim sezonie liga liczyła dwa poziomy rozgrywkowe. Najchętniej w formacie 2×10 drużyn i będziemy robili wszystko, by tak się stało. Oczywiście odbędzie się też Puchar Ligi, co sprawi, że dostaniecie okazję na skompletowanie najbardziej prestiżowego dubletu z możliwych – czyli mistrzostwa Ligi i zdobycia Pucharu. Wpisowe będzie wynosiło prawdopodobnie 1200-1300 zł, w zależności od liczby meczów jakie przyjdzie Wam rozegrać. Termin rozpoczęcia? Najprawdopodobniej 19 marca, z kolei 12 marca chcemy zorganizować turniej – więcej informacji podamy wkrótce.

Czujecie się przekonani? A może potrzebujecie jeszcze odpowiedzi na jakiekolwiek pytania? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer 501-162-400 (Robert), piszcie na maila: kontakt@strefa6.pl lub wypełnijcie poniższy formularz. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.