Przyjmujemy zapisy na nowy sezon! Dołącz do nas!


12 września wystartuje 4 edycja Strefy Szóstek. Ligi, która co niedziela może Wam dostarczyć fantastycznych piłkarskich emocji. Dlatego serdecznie Was do niej zapraszamy!

Wakacje mijają, a to oznacza, że najwyższy czas powrócić na ligowe boiska. Przed nami czwarty sezon ligi w Woli Rasztowskiej, która z edycji na edycję rozwija się a w swojej ostatniej odsłonie liczyła 16 zespołów. Teraz liczymy na podobny wynik, a może nawet lepszy. Rozgrywki będą oczywiście podzielone na dwa poziomy, więc nowe zespoły mogą być pewne, że nie zostaną rzucone na głęboką wodę, tylko staną w szranki z drużynami o podobnym potencjale. Co więcej – nasza liga wyróżnia się tym, że stawia przede wszystkim na amatorów. Co prawda od tej edycji zamierzamy wprowadzić pewne zmiany i pozwolić na grę wszystkim zawodnikom trenującym w A-Klasie lub B-Klasie, ale na pewno nie uświadczycie tutaj graczy z 4 ligi lub wyższych. Nie musicie więc mieć obaw, że prezentując poziom podwórkowy co tydzień będziecie doświadczać wysokich porażek. Dla nas liczy się to, by WSZYSCY dobrze się u nas bawili.

A co jeszcze oferujemy Wam w najnowszym rozdaniu?

– na bieżąco aktualizowaną stronę www i profil na FB
– zapowiedzi i opisy meczów
– starannie prowadzone statystyki
– obszerne podsumowania

– profile indywidualne
– zdjęcia drużynowe
– profesjonalne fotki z meczów
– transmisje LIVE – przykład TUTAJ
– kontrowersje kolejki – przykład TUTAJ
– wybór bramki miesiąca i sezonu – przykład TUTAJ
– ligowe mecze w ofercie polskiego bukmachera BETFAN – więcej TUTAJ
– projekt i wykonanie logotypów drużynowych
– relacje w lokalnych gazetach i mediach społecznościowych
– darmową wodę
– muzykę w trakcie spotkań
– wywiady z zawodnikami
– ligę typerów z nagrodami
– pomiary prędkości czy przebiegniętego dystansu!
– vouchery do lokalnych restauracji
– vouchery dla kina
– cotygodniowe zestawienia TOP 6
– możliwość gry w ligowej reprezentacji

– Puchar Ligi w cenie! (opcjonalnie)

To oczywiście nie wszystko. Wyróżnia nas przede wszystkim świetna atmosfera oraz fakt, że zawodnicy bardzo chwalą sobie kontakt z Organizatorami. Jesteśmy dostępni praktycznie 24/h na dobę, nie zamykamy się na propozycje czy wskazówki, ale i z przyjęciem konstruktywnej krytyki nie mamy problemów. Liga jest dla zawodników, a nie odwrotnie i w Strefie 6 możecie tego doświadczyć w pełni. Sami również jesteśmy zawodnikami i wiemy, w którym kierunku powinny iść rozgrywki, by sprawiały one satysfakcję nie tylko w dniu meczowym, ale przez cały tydzień. Od wielu lat prowadzimy prawdopodobnie najlepszą ligę halową w Polsce (Nocna Liga Halowa), dlatego możecie zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy.

Czujecie się przekonani? A może potrzebujecie jeszcze odpowiedzi na jakiekolwiek pytania? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer 501-162-400 (Robert) lub piszcie na maila: kontakt@strefa6.pl. Wpisowe jest naprawdę zachęcające, bo to zaledwie połowy kwoty, jaką zapłacilibyście za udział w ligach warszawskich. A możecie być pewni, że poziomem organizacyjnym absolutnie od nich nie odbiegamy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.